Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
魔物終結塔一樓 1@tower

魔物終結塔一樓
Tajuk utama
魔物終結塔一樓
Subtajuk
-
Nama
魔物終結塔一樓
Saiz
-,-
Jenis
-
Raksasa (90)
邪骸海盜 1071 / PIRATE_SKELEXP asas: 369EXP kelas: 414Tahap: 48HP: 1,411Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1071 / PIRATE_SKEL
EXP asas: 369
EXP kelas: 414
Tahap: 48
HP: 1,411
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
55
Tidak diketahui
草精 1162 / RAFFLESIAEXP asas: 1,170EXP kelas: 1,317Tahap: 86HP: 249,076TumbuhanKecil Tanah 1
1162 / RAFFLESIA
EXP asas: 1,170
EXP kelas: 1,317
Tahap: 86
HP: 249,076
Tumbuhan
Kecil
Tanah 1
30
Tidak diketahui
天邪鬼 1378 / DEMON_PUNGUSEXP asas: 1,350EXP kelas: 1,520Tahap: 91HP: 216,892IblisKecil Racun 3
1378 / DEMON_PUNGUS
EXP asas: 1,350
EXP kelas: 1,520
Tahap: 91
HP: 216,892
Iblis
Kecil
Racun 3
25
Tidak diketahui
狂暴蜂兵 1303 / GIANT_HONETEXP asas: 2,652EXP kelas: 2,544Tahap: 120HP: 332,910SeranggaKecil Angin 1
1303 / GIANT_HONET
EXP asas: 2,652
EXP kelas: 2,544
Tahap: 120
HP: 332,910
Serangga
Kecil
Angin 1
25
Tidak diketahui
異變魚 1069 / SWORD_FISHEXP asas: 2,113EXP kelas: 435Tahap: 57HP: 2,203IkanBesar Air 2
1069 / SWORD_FISH
EXP asas: 2,113
EXP kelas: 435
Tahap: 57
HP: 2,203
Ikan
Besar
Air 2
20
Tidak diketahui
獸人弓箭手 1189 / ORC_ARCHEREXP asas: 56,901EXP kelas: 11,380Tahap: 78HP: 94,836Separuh ManusiaSederhana Tanah 1
1189 / ORC_ARCHER
EXP asas: 56,901
EXP kelas: 11,380
Tahap: 78
HP: 94,836
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 1
20
Tidak diketahui
沙漠之狼 1106 / DESERT_WOLFEXP asas: 1,800EXP kelas: 1,350Tahap: 103HP: 9,447BuasSederhana Api 1
1106 / DESERT_WOLF
EXP asas: 1,800
EXP kelas: 1,350
Tahap: 103
HP: 9,447
Buas
Sederhana
Api 1
20
Tidak diketahui
盜蟲 1051 / THIEF_BUGEXP asas: 474EXP kelas: 115Tahap: 21HP: 301SeranggaKecil Neutral 3
1051 / THIEF_BUG
EXP asas: 474
EXP kelas: 115
Tahap: 21
HP: 301
Serangga
Kecil
Neutral 3
15
Tidak diketahui
曼陀羅魔花 1020 / MANDRAGORAEXP asas: 340EXP kelas: 65Tahap: 13HP: 140TumbuhanSederhana Tanah 3
1020 / MANDRAGORA
EXP asas: 340
EXP kelas: 65
Tahap: 13
HP: 140
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 3
15
Tidak diketahui
浮勒盜蟲 1053 / THIEF_BUG_EXP asas: 180EXP kelas: 203Tahap: 28HP: 531SeranggaSederhana Gelap 1
1053 / THIEF_BUG_
EXP asas: 180
EXP kelas: 203
Tahap: 28
HP: 531
Serangga
Sederhana
Gelap 1
15
Tidak diketahui
瑪勒盜蟲 1054 / THIEF_BUG__EXP asas: 229EXP kelas: 181Tahap: 30HP: 595SeranggaSederhana Gelap 1
1054 / THIEF_BUG__
EXP asas: 229
EXP kelas: 181
Tahap: 30
HP: 595
Serangga
Sederhana
Gelap 1
15
Tidak diketahui
玩具士兵 1248 / CRUISEREXP asas: 44,280EXP kelas: 8,180Tahap: 41HP: 73,800Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1248 / CRUISER
EXP asas: 44,280
EXP kelas: 8,180
Tahap: 41
HP: 73,800
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
15
Tidak diketahui
紅蝙蝠 1111 / DRAINLIAREXP asas: 2,499EXP kelas: 499Tahap: 47HP: 2,777BuasKecil Gelap 2
1111 / DRAINLIAR
EXP asas: 2,499
EXP kelas: 499
Tahap: 47
HP: 2,777
Buas
Kecil
Gelap 2
15
Tidak diketahui
九尾狐 1180 / NINE_TAILEXP asas: 5,231EXP kelas: 1,046Tahap: 72HP: 8,719BuasSederhana Api 3
1180 / NINE_TAIL
EXP asas: 5,231
EXP kelas: 1,046
Tahap: 72
HP: 8,719
Buas
Sederhana
Api 3
15
Tidak diketahui
Instans (2)
Endless Tower
Endless Tower
Pelayan lain (23)
Renewal
bRO pt

Brazil
Torre sem Fim1@tower
cRO zh-s
China
无尽塔最底层1@tower
eupRO en

Eropah Prime
엔들레스 타워 최하층1@tower
idRO id

Indonesia
iRO en
Antarabangsa
Endless Tower Lowest Floor1@tower
jRO ja
Jepun
エンドレスタワー 1層(1~25F)1@tower
kRO ko
Korea
엔들레스 타워 최하층1@tower
laRO en
Amerika Latin
Endless Tower Lowest Floor1@tower
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Torre sem Fim1@tower
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Endless Tower1@tower
pRO tl

Filipina
Endless Tower1@tower
ROggh ms

GGH Asia
Endless Tower Lowest Floor1@tower
rupRO ru

Rusia Prime
Бесконечная башня1@tower
thRO th
Thailand
Endless Tower Lowest1@tower
twRO zh-t
Taiwan
魔物終結塔一樓1@tower
vnRO vi

Vietnam
Endless Tower1@tower
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Endless Tower1@tower
ROCth th
Thailand Classic
Endless Tower Lowest1@tower
Zero
ROZkr ko
Korea Zero
엔들레스 타워 최하층1@tower
Landverse
ROL ko
Landverse
Endless Tower1@tower
ROLg en
Landverse Genesis
Endless Tower1@tower
ROLth th
Landverse Thailand