Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
无尽塔最底层 1@tower


无尽塔最底层
Tajuk utama
无尽塔最底层
Subtajuk
-
Nama
无尽塔最底层
Saiz
400,400
Jenis
-
Raksasa (89)
邪骸海盗 1071 / PIRATE_SKELEXP asas: 369EXP kelas: 414Tahap: 48HP: 1,411Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1071 / PIRATE_SKEL
EXP asas: 369
EXP kelas: 414
Tahap: 48
HP: 1,411
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
55
Tidak diketahui
草精 1162 / RAFFLESIAEXP asas: 1,170EXP kelas: 1,317Tahap: 86HP: 5,819TumbuhanKecil Tanah 1
1162 / RAFFLESIA
EXP asas: 1,170
EXP kelas: 1,317
Tahap: 86
HP: 5,819
Tumbuhan
Kecil
Tanah 1
30
Tidak diketahui
天邪鬼 1378 / DEMON_PUNGUSEXP asas: 1,350EXP kelas: 1,520Tahap: 91HP: 6,466IblisKecil Racun 3
1378 / DEMON_PUNGUS
EXP asas: 1,350
EXP kelas: 1,520
Tahap: 91
HP: 6,466
Iblis
Kecil
Racun 3
25
Tidak diketahui
狂暴蜂兵 1303 / GIANT_HONETEXP asas: 2,652EXP kelas: 2,544Tahap: 120HP: 18,495SeranggaKecil Angin 1
1303 / GIANT_HONET
EXP asas: 2,652
EXP kelas: 2,544
Tahap: 120
HP: 18,495
Serangga
Kecil
Angin 1
25
Tidak diketahui
兽人弓箭手 1189 / ORC_ARCHEREXP asas: 880EXP kelas: 779Tahap: 78HP: 3,474Separuh ManusiaSederhana Tanah 1
1189 / ORC_ARCHER
EXP asas: 880
EXP kelas: 779
Tahap: 78
HP: 3,474
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 1
20
Tidak diketahui
沙漠之狼 1106 / DESERT_WOLFEXP asas: 1,800EXP kelas: 1,350Tahap: 103HP: 9,447BuasSederhana Api 1
1106 / DESERT_WOLF
EXP asas: 1,800
EXP kelas: 1,350
Tahap: 103
HP: 9,447
Buas
Sederhana
Api 1
20
Tidak diketahui
盗虫 1051 / THIEF_BUGEXP asas: 126EXP kelas: 143Tahap: 21HP: 238SeranggaKecil Neutral 3
1051 / THIEF_BUG
EXP asas: 126
EXP kelas: 143
Tahap: 21
HP: 238
Serangga
Kecil
Neutral 3
15
Tidak diketahui
曼陀罗魔花 1020 / MANDRAGORAEXP asas: 170EXP kelas: 100Tahap: 13HP: 140TumbuhanSederhana Tanah 3
1020 / MANDRAGORA
EXP asas: 170
EXP kelas: 100
Tahap: 13
HP: 140
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 3
15
Tidak diketahui
浮勒盗虫 1053 / THIEF_BUG_EXP asas: 180EXP kelas: 203Tahap: 28HP: 531SeranggaSederhana Gelap 1
1053 / THIEF_BUG_
EXP asas: 180
EXP kelas: 203
Tahap: 28
HP: 531
Serangga
Sederhana
Gelap 1
15
Tidak diketahui
玛勒盗虫 1054 / THIEF_BUG__EXP asas: 229EXP kelas: 181Tahap: 30HP: 537SeranggaSederhana Gelap 1
1054 / THIEF_BUG__
EXP asas: 229
EXP kelas: 181
Tahap: 30
HP: 537
Serangga
Sederhana
Gelap 1
15
Tidak diketahui
玩具士兵 1248 / CRUISEREXP asas: 320EXP kelas: 269Tahap: 41HP: 921Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1248 / CRUISER
EXP asas: 320
EXP kelas: 269
Tahap: 41
HP: 921
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
15
Tidak diketahui
九尾狐 1180 / NINE_TAILEXP asas: 887EXP kelas: 998Tahap: 72HP: 2,783BuasSederhana Api 3
1180 / NINE_TAIL
EXP asas: 887
EXP kelas: 998
Tahap: 72
HP: 2,783
Buas
Sederhana
Api 3
15
Tidak diketahui
Instans (2)
Endless Tower
Endless Tower
Pelayan lain (22)
Renewal
bRO pt

Brazil
Torre Sem Fim1@tower
cRO zh-s
China
无尽塔最底层1@tower
eupRO en

Eropah Prime
엔들레스 타워 최하층1@tower
idRO id

Indonesia
iRO en
Antarabangsa
Endless Tower Lowest Floor1@tower
jRO ja
Jepun
エンドレスタワー 1層(1~25F)1@tower
kRO ko
Korea
엔들레스 타워1@tower
laRO en
Amerika Latin
Endless Tower Lowest Floor1@tower
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Torre sem Fim1@tower
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Endless Tower1@tower
pRO tl

Filipina
Endless Tower1@tower
ROggh ms

GGH Asia
Endless Tower Lowest Floor1@tower
rupRO ru

Rusia Prime
Бесконечная башня1@tower
thRO th
Thailand
Endless Tower Lowest1@tower
twRO zh-t
Taiwan
魔物終結塔一樓1@tower
vnRO vi

Vietnam
Endless Tower1@tower
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Endless Tower1@tower
ROCth th
Thailand Classic
Endless Tower Lowest1@tower
Zero
ROZkr ko
Korea Zero
엔들레스 타워 최하층1@tower
Landverse
ROL ko
Landverse
Endless Tower1@tower
ROLth th
Landverse Thailand