Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
엔들레스 타워 최하층 1@tower


엔들레스 타워 최하층
Tajuk utama
엔들레스 타워 최하층
Subtajuk
-
Nama
엔들레스 타워 최하층
Saiz
400,400
Jenis
-
Raksasa (89)
파이어럿 스켈1071 / PIRATE_SKELEXP asas: 184EXP kelas: 207Tahap: 48HP: 1,411Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1071 / PIRATE_SKEL
EXP asas: 184
EXP kelas: 207
Tahap: 48
HP: 1,411
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
55
Tidak diketahui
라플레시아1162 / RAFFLESIAEXP asas: 643EXP kelas: 658Tahap: 86HP: 5,819TumbuhanKecil Tanah 1
1162 / RAFFLESIA
EXP asas: 643
EXP kelas: 658
Tahap: 86
HP: 5,819
Tumbuhan
Kecil
Tanah 1
30
Tidak diketahui
데몬 펑거스1378 / DEMON_PUNGUSEXP asas: 810EXP kelas: 760Tahap: 91HP: 6,466IblisKecil Racun 3
1378 / DEMON_PUNGUS
EXP asas: 810
EXP kelas: 760
Tahap: 91
HP: 6,466
Iblis
Kecil
Racun 3
25
Tidak diketahui
자이언트 호넷1303 / GIANT_HONETEXP asas: 1,801EXP kelas: 1,993Tahap: 120HP: 26,521SeranggaKecil Angin 1
1303 / GIANT_HONET
EXP asas: 1,801
EXP kelas: 1,993
Tahap: 120
HP: 26,521
Serangga
Kecil
Angin 1
25
Tidak diketahui
오크 아쳐1189 / ORC_ARCHEREXP asas: 507EXP kelas: 580Tahap: 78HP: 4,835Separuh ManusiaSederhana Tanah 1
1189 / ORC_ARCHER
EXP asas: 507
EXP kelas: 580
Tahap: 78
HP: 4,835
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 1
20
Tidak diketahui
데저트 울프1106 / DESERT_WOLFEXP asas: 1,080EXP kelas: 810Tahap: 103HP: 9,447BuasSederhana Api 1
1106 / DESERT_WOLF
EXP asas: 1,080
EXP kelas: 810
Tahap: 103
HP: 9,447
Buas
Sederhana
Api 1
20
Tidak diketahui
도둑벌레1051 / THIEF_BUGEXP asas: 63EXP kelas: 71Tahap: 21HP: 354SeranggaKecil Neutral 3
1051 / THIEF_BUG
EXP asas: 63
EXP kelas: 71
Tahap: 21
HP: 354
Serangga
Kecil
Neutral 3
15
Tidak diketahui
만드라고라1020 / MANDRAGORAEXP asas: 48EXP kelas: 36Tahap: 13HP: 156TumbuhanSederhana Tanah 3
1020 / MANDRAGORA
EXP asas: 48
EXP kelas: 36
Tahap: 13
HP: 156
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 3
15
Tidak diketahui
암컷 도둑벌레1053 / THIEF_BUG_EXP asas: 180EXP kelas: 203Tahap: 28HP: 531SeranggaSederhana Gelap 1
1053 / THIEF_BUG_
EXP asas: 180
EXP kelas: 203
Tahap: 28
HP: 531
Serangga
Sederhana
Gelap 1
15
Tidak diketahui
수컷 도둑벌레1054 / THIEF_BUG__EXP asas: 229EXP kelas: 181Tahap: 30HP: 537SeranggaSederhana Gelap 1
1054 / THIEF_BUG__
EXP asas: 229
EXP kelas: 181
Tahap: 30
HP: 537
Serangga
Sederhana
Gelap 1
15
Tidak diketahui
크루이저1248 / CRUISEREXP asas: 144EXP kelas: 162Tahap: 41HP: 919Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1248 / CRUISER
EXP asas: 144
EXP kelas: 162
Tahap: 41
HP: 919
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
15
Tidak diketahui
드레인리어1111 / DRAINLIAREXP asas: 194EXP kelas: 219Tahap: 47HP: 1,162BuasKecil Gelap 2
1111 / DRAINLIAR
EXP asas: 194
EXP kelas: 219
Tahap: 47
HP: 1,162
Buas
Kecil
Gelap 2
15
Tidak diketahui
구미호1180 / NINE_TAILEXP asas: 488EXP kelas: 499Tahap: 72HP: 2,783BuasSederhana Api 3
1180 / NINE_TAIL
EXP asas: 488
EXP kelas: 499
Tahap: 72
HP: 2,783
Buas
Sederhana
Api 3
15
Tidak diketahui
Instans (2)
Endless Tower
Endless Tower
Pelayan lain (23)
Renewal
bRO pt

Brazil
Torre sem Fim1@tower
cRO zh-s
China
无尽塔最底层1@tower
eupRO en

Eropah Prime
엔들레스 타워 최하층1@tower
idRO id

Indonesia
iRO en
Antarabangsa
Endless Tower Lowest Floor1@tower
jRO ja
Jepun
エンドレスタワー 1層(1~25F)1@tower
kRO ko
Korea
엔들레스 타워 최하층1@tower
laRO en
Amerika Latin
Endless Tower Lowest Floor1@tower
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Torre sem Fim1@tower
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Endless Tower1@tower
pRO tl

Filipina
Endless Tower1@tower
ROggh ms

GGH Asia
Endless Tower Lowest Floor1@tower
rupRO ru

Rusia Prime
Бесконечная башня1@tower
thRO th
Thailand
Endless Tower Lowest1@tower
twRO zh-t
Taiwan
魔物終結塔一樓1@tower
vnRO vi

Vietnam
Endless Tower1@tower
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Endless Tower1@tower
ROCth th
Thailand Classic
Endless Tower Lowest1@tower
Zero
ROZkr ko
Korea Zero
엔들레스 타워 최하층1@tower
Landverse
ROL ko
Landverse
Endless Tower1@tower
ROLg en
Landverse Genesis
Endless Tower1@tower
ROLth th
Landverse Thailand