Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
地牛翻身 2216 / WL_EARTHSTRAIN
地牛翻身 (EARTH STRAIN / 地牛翻身 )
MAX LV 5
習得條件 : 石化詛咒 2
系列 : 主動 / 損害
內容 : 把廣泛範圍的大地弄得像如水波般隆起,效果內的所有敵人都受到地屬性魔法損害
[Level 1] : MATK 1600%
[Level 2] : MATK 2200%
[Level 3] : MATK 2800%
[Level 4] : MATK 3400%
[Level 5] : MATK 4000%
MAX LV 5
習得條件 : 石化詛咒 2
系列 : 主動 / 損害
內容 : 把廣泛範圍的大地弄得像如水波般隆起,效果內的所有敵人都受到地屬性魔法損害
[Level 1] : MATK 1600%
[Level 2] : MATK 2200%
[Level 3] : MATK 2800%
[Level 4] : MATK 3400%
[Level 5] : MATK 4000%
Kelewatan
| Lv. | Mantera | Penyejukan | ||
|---|---|---|---|---|
| Tetap | Berubah | Global | Kemahiran | |
| 1 | 1s | 2s | 0.5s | 7s |
| 2 | 1s | 3s | 0.5s | 7s |
| 3 | 1s | 4s | 0.5s | 7s |
| 4 | 1s | 5s | 0.5s | 7s |
| 5 | 1s | 6s | 0.5s | 7s |
Jenis
Magic
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Ground
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
TargetHidden
Flag kerosakan
-
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Jenis serangan: Multi_Hit
| Lv. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kerosakan (Base Lv. 99) | 1,600% | 2,200% | 2,800% | 3,400% | 4,000% |
| Kerosakan (Base Lv. 200) | 3,200% | 4,400% | 5,600% | 6,800% | 8,000% |
| Kerosakan (Base Lv. 275) | 4,400% | 6,050% | 7,700% | 9,350% | 11,000% |
| Elemen | Earth | Earth | Earth | Earth | Earth |
| Pukulan | -6 | -7 | -8 | -9 | -10 |
| Jarak | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Cast | 2s | 3s | 4s | 5s | 6s |
| Cast tetap | 1s | 1s | 1s | 1s | 1s |
| Lengah selepas cast | 0.5s | 0.5s | 0.5s | 0.5s | 0.5s |
| Penyejukan | 7s | 7s | 7s | 7s | 7s |
| Tempoh | 0.1s | 0.1s | 0.1s | 0.1s | 0.1s |
| Tempoh 2 | 75s | 90s | 105s | 120s | 135s |
| Kos SP | 70 | 78 | 86 | 94 | 102 |
Keyakinan kalkulator: Lalai laman
Raksasa (6)
闇●咒術士 凱特莉娜3224 / V_B_KATRINNEXP asas: 3,000,000EXP kelas: 3,000,000Tahap: 187HP: 10,800,000ManusiaSederhana Hantu 4
3224 / V_B_KATRINN
EXP asas: 3,000,000
EXP kelas: 3,000,000
Tahap: 187
HP: 10,800,000
Manusia
Sederhana
Hantu 4
闇●咒術士3210 / V_KATRINNEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 177HP: 2,040,000Separuh ManusiaSederhana Hantu 4
3210 / V_KATRINN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 177
HP: 2,040,000
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 4
古代塔奧群卡20273 / ILL_TAO_GUNKAEXP asas: 4,001,752EXP kelas: 3,001,314Tahap: 169HP: 19,280,000IblisBesar Neutral 3
20273 / ILL_TAO_GUNKA
EXP asas: 4,001,752
EXP kelas: 3,001,314
Tahap: 169
HP: 19,280,000
Iblis
Besar
Neutral 3
闇●咒術士 凱特莉娜3216 / V_G_KATRINNEXP asas: 3,000,000EXP kelas: 3,000,000Tahap: 187HP: 2,700,000ManusiaSederhana Hantu 4
3216 / V_G_KATRINN
EXP asas: 3,000,000
EXP kelas: 3,000,000
Tahap: 187
HP: 2,700,000
Manusia
Sederhana
Hantu 4
變異救世主凱美拉20928 / CHIMERA_THEONEEXP asas: 7,599,887EXP kelas: 5,319,921Tahap: 245HP: 275,042,400Tidak BerbentukBesar Neutral 3
20928 / CHIMERA_THEONE
EXP asas: 7,599,887
EXP kelas: 5,319,921
Tahap: 245
HP: 275,042,400
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 3
弱化的潘利爾2564 / GEFFEN_FENRIREXP asas: 323,300EXP kelas: 300,000Tahap: 160HP: 20,000,000ManusiaSederhana Hantu 2
2564 / GEFFEN_FENRIR
EXP asas: 323,300
EXP kelas: 300,000
Tahap: 160
HP: 20,000,000
Manusia
Sederhana
Hantu 2
Kelas (1)
Pelayan lain (34)
Renewal
bRO pt

Brazil
Abalo Sísmico2216 / WL_EARTHSTRAIN
cRO zh-s
China
地牛翻身2216 / WL_EARTHSTRAIN
eupRO en

Eropah Prime
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
idRO id

Indonesia
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
iRO en
Antarabangsa
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
jRO ja
Jepun
アースストレイン2216 / WL_EARTHSTRAIN
kRO ko
Korea
어스 스트레인2216 / WL_EARTHSTRAIN
laRO en
Amerika Latin
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
laRO es
Amerika Latin
Temblor Sísmico2216 / WL_EARTHSTRAIN
laRO pt
Amerika Latin
Abalo Sísmico2216 / WL_EARTHSTRAIN
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
pRO tl

Filipina
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROggh ms

GGH Asia
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
rupRO ru

Rusia Prime
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
thRO th
Thailand
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
twRO zh-t
Taiwan
地牛翻身2216 / WL_EARTHSTRAIN
vnRO vi

Vietnam
Sóng Địa Tầng2216 / WL_EARTHSTRAIN
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROCth th
Thailand Classic
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
地牛翻身2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZg de
Zero Global
Erdverzerrung2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZg en
Zero Global
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZg fr
Zero Global
Contrainte terrestre2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZg id
Zero Global
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZg th
Zero Global
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZg tr
Zero Global
Toprak Gerilimi2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZkr ko
Korea Zero
어스 스트레인2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
地牛翻身 2216 / WL_EARTHSTRAIN
Landverse
ROL ko
Landverse
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROLa en
Landverse Amerika Latin
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROLa es
Landverse Amerika Latin
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROLa pt
Landverse Amerika Latin
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROLg en
Landverse Genesis
Earth Strain2216 / WL_EARTHSTRAIN
ROLth th
Landverse Thailand