Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
達納托斯塔台下層部博物館 tha_t02

達納托斯塔台下層部
博物館
Tajuk utama
博物館
Subtajuk
達納托斯塔台下層部
Nama
達納托斯塔台下層部博物館
Saiz
300,300
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (9)
狂暴邪惡箱 1699 / ANCIENT_MIMICEXP asas: 2,448EXP kelas: 2,069Tahap: 112HP: 14,700Tidak BerbentukBesar Neutral 3
1699 / ANCIENT_MIMIC
EXP asas: 2,448
EXP kelas: 2,069
Tahap: 112
HP: 14,700
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 3
80
5s
邪惡箱 1191 / MIMICEXP asas: 1,024EXP kelas: 204Tahap: 56HP: 1,707Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1191 / MIMIC
EXP asas: 1,024
EXP kelas: 204
Tahap: 56
HP: 1,707
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
30
5s
藍色等離子體 1697 / PLASMA_BEXP asas: 208,563EXP kelas: 2,384Tahap: 115HP: 347,604Tidak BerbentukKecil Air 4
1697 / PLASMA_B
EXP asas: 208,563
EXP kelas: 2,384
Tahap: 115
HP: 347,604
Tidak Berbentuk
Kecil
Air 4
20
5s
死亡魔書1698 / DEATHWORDEXP asas: 2,565EXP kelas: 1,923Tahap: 114HP: 16,390Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1698 / DEATHWORD
EXP asas: 2,565
EXP kelas: 1,923
Tahap: 114
HP: 16,390
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
10
5s
飛行魔書 1195 / RIDEWORDEXP asas: 6,337EXP kelas: 1,212Tahap: 74HP: 10,563Tidak BerbentukKecil Neutral 3
1195 / RIDEWORD
EXP asas: 6,337
EXP kelas: 1,212
Tahap: 74
HP: 10,563
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
10
5s
邪靈魔導士 1377 / ELDEREXP asas: 42,945EXP kelas: 8,589Tahap: 92HP: 71,576Separuh ManusiaBesar Neutral 4
1377 / ELDER
EXP asas: 42,945
EXP kelas: 8,589
Tahap: 92
HP: 71,576
Separuh Manusia
Besar
Neutral 4
10
5s
愛麗絲女僕 1275 / ALICEEXP asas: 1,630EXP kelas: 1,222Tahap: 100HP: 19,230Separuh ManusiaSederhana Neutral 3
1275 / ALICE
EXP asas: 1,630
EXP kelas: 1,222
Tahap: 100
HP: 19,230
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 3
10
5s
代行刑者1702 / RETRIBUTIONEXP asas: 3,047EXP kelas: 2,924Tahap: 121HP: 31,663MalaikatSederhana Gelap 3
1702 / RETRIBUTION
EXP asas: 3,047
EXP kelas: 2,924
Tahap: 121
HP: 31,663
Malaikat
Sederhana
Gelap 3
4
5s
菁英狂暴邪惡箱 2903 / C3_ANCIENT_MIMICEXP asas: 10,900EXP kelas: 31,260Tahap: 112HP: 98,890Tidak BerbentukBesar Neutral 3
2903 / C3_ANCIENT_MIMIC
EXP asas: 10,900
EXP kelas: 31,260
Tahap: 112
HP: 98,890
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 3
2
3min
Teleport (5)
Warp yang menuju ke sini
NPC (1)
Kedudukan
布魯德 昆西度9306 / ttw
Wiki (6)
Pelayan lain (23)
Renewal
bRO pt

Brazil
Torre de Thanatos (2)tha_t02
cRO zh-s
China
达纳托斯之塔 下层部 博物馆tha_t02
eupRO en

Eropah Prime
타나토스 타워 하층부 박물관tha_t02
idRO id

Indonesia
iRO en
Antarabangsa
jRO ja
Jepun
タナトスタワー下層部 02tha_t02
kRO ko
Korea
타나토스 타워 하층부 박물관tha_t02
laRO en
Amerika Latin
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Torre de Thanatos (2)tha_t02
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Thanatos Tower - Lower Leveltha_t02
pRO tl

Filipina
Thanatos Tower - Lower Leveltha_t02
ROggh ms

GGH Asia
rupRO ru

Rusia Prime
thRO th
Thailand
Thanatos Tower Lower Museumtha_t02
twRO zh-t
Taiwan
達納托斯塔台下層部博物館tha_t02
vnRO vi

Vietnam
Thanatos Tower - Lower Leveltha_t02
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Thanatos Tower - Lower Leveltha_t02
ROCth th
Thailand Classic
Thanatos Tower Lower Museumtha_t02
Zero
ROZkr ko
Korea Zero
하층부 박물관tha_t02
Landverse
ROL ko
Landverse
Thanatos Tower Museumtha_t02
ROLg en
Landverse Genesis
Thanatos Tower Museumtha_t02
ROLth th
Landverse Thailand




