Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
尼芙菲姆鬼峽谷 nif_fild02

尼芙菲姆
鬼峽谷
Tajuk utama
鬼峽谷
Subtajuk
尼芙菲姆
Nama
尼芙菲姆鬼峽谷
Saiz
400,400
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (7)
嗜血怪人 1507 / BLOODY_MURDEREREXP asas: 20,988EXP kelas: 6,514Tahap: 110HP: 184,926Separuh ManusiaBesar Gelap 3
1507 / BLOODY_MURDERER
EXP asas: 20,988
EXP kelas: 6,514
Tahap: 110
HP: 184,926
Separuh Manusia
Besar
Gelap 3
11
5s
無顱武士 1504 / DULLAHANEXP asas: 22,160EXP kelas: 5,921Tahap: 108HP: 192,348Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
1504 / DULLAHAN
EXP asas: 22,160
EXP kelas: 5,921
Tahap: 108
HP: 192,348
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
10
5s
南瓜魂 1509 / LUDEEXP asas: 76,974EXP kelas: 15,394Tahap: 101HP: 128,290Tidak MatiKecil Terkutuk 1
1509 / LUDE
EXP asas: 76,974
EXP kelas: 15,394
Tahap: 101
HP: 128,290
Tidak Mati
Kecil
Terkutuk 1
10
6min
迅捷銀月魔女 2774 / C1_LOLI_RURIEXP asas: 1,621,980EXP kelas: 95,696Tahap: 109HP: 165,340IblisBesar Gelap 4
2774 / C1_LOLI_RURI
EXP asas: 1,621,980
EXP kelas: 95,696
Tahap: 109
HP: 165,340
Iblis
Besar
Gelap 4
1
3min
Teleport (4)
Warp yang menuju ke sini
Wiki (5)
Pelayan lain (25)
Renewal
bRO pt

Brazil
Vale de Gyollnif_fild02
cRO zh-s
China
尼芙菲姆 鬼之峡谷nif_fild02
eupRO en

Eropah Prime
니플헤임 굘의 골짜기nif_fild02
idRO id

Indonesia
Valley of Gyoll in Niflhiemnif_fild02
iRO en
Antarabangsa
Valley of Gyoll in Niflhiemnif_fild02
jRO ja
Jepun
ニブルヘイムフィールド 02(ギョル渓谷)nif_fild02
kRO ko
Korea
니플헤임 굘의 골짜기nif_fild02
laRO en
Amerika Latin
Valley of Gyoll in Niflhiemnif_fild02
laRO es
Amerika Latin
Valle de Gyoll en Niflheimnif_fild02
laRO pt
Amerika Latin
Vale de Gyollnif_fild02
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Vally of Gyollnif_fild02
pRO tl

Filipina
Vally of Gyollnif_fild02
ROggh ms

GGH Asia
Nifflheim Vally of Gyollnif_fild02
rupRO ru

Rusia Prime
Призрачный кратерnif_fild02
thRO th
Thailand
Nifflheim Vally of Gyollnif_fild02
twRO zh-t
Taiwan
尼芙菲姆鬼峽谷nif_fild02
vnRO vi

Vietnam
Vally of Gyollnif_fild02
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Vally of Gyollnif_fild02
ROCth th
Thailand Classic
Nifflheim Vally of Gyollnif_fild02
ROh es

Hispanik
Vally of Gyollnif_fild02
Landverse
ROL ko
Landverse
Valley of Niflheimnif_fild02
ROLg en
Landverse Genesis
Valley of Niflheimnif_fild02
ROLth th
Landverse Thailand




