Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
克雷斯特漢姆古城2樓 gl_cas02

克雷斯特漢姆古城
克雷斯特漢姆古城2樓
Tajuk utama
克雷斯特漢姆古城2樓
Subtajuk
克雷斯特漢姆古城
Nama
克雷斯特漢姆古城2樓
Saiz
200,200
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (14)
邪骸浪人 1208 / WANDER_MANEXP asas: 3,389EXP kelas: 2,466Tahap: 120HP: 111,732IblisSederhana Angin 1
1208 / WANDER_MAN
EXP asas: 3,389
EXP kelas: 2,466
Tahap: 120
HP: 111,732
Iblis
Sederhana
Angin 1
41
5s
幽靈劍士 1163 / RAYDRICEXP asas: 17,340EXP kelas: 2,076Tahap: 115HP: 128,900Separuh ManusiaBesar Gelap 2
1163 / RAYDRIC
EXP asas: 17,340
EXP kelas: 2,076
Tahap: 115
HP: 128,900
Separuh Manusia
Besar
Gelap 2
36
5s
飛行魔書 1195 / RIDEWORDEXP asas: 6,337EXP kelas: 1,212Tahap: 74HP: 10,563Tidak BerbentukKecil Neutral 3
1195 / RIDEWORD
EXP asas: 6,337
EXP kelas: 1,212
Tahap: 74
HP: 10,563
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
29
5s
幽靈弓箭手 1276 / RAYDRIC_ARCHEREXP asas: 11,829EXP kelas: 905Tahap: 82HP: 119,716IblisSederhana Gelap 2
1276 / RAYDRIC_ARCHER
EXP asas: 11,829
EXP kelas: 905
Tahap: 82
HP: 119,716
Iblis
Sederhana
Gelap 2
20
5s
闇神官1117 / EVIL_DRUIDEXP asas: 11,329EXP kelas: 2,492Tahap: 80HP: 18,880Tidak MatiBesar Terkutuk 4
1117 / EVIL_DRUID
EXP asas: 11,329
EXP kelas: 2,492
Tahap: 80
HP: 18,880
Tidak Mati
Besar
Terkutuk 4
9
5s
深淵騎士 1219 / KNIGHT_OF_ABYSSEXP asas: 80,520EXP kelas: 4,013Tahap: 122HP: 185,457Separuh ManusiaBesar Gelap 4
1219 / KNIGHT_OF_ABYSS
EXP asas: 80,520
EXP kelas: 4,013
Tahap: 122
HP: 185,457
Separuh Manusia
Besar
Gelap 4
7
30min
卡利斯格 1132 / KHALITZBURGEXP asas: 19,992EXP kelas: 2,368Tahap: 118HP: 133,320Tidak MatiBesar Terkutuk 1
1132 / KHALITZBURG
EXP asas: 19,992
EXP kelas: 2,368
Tahap: 118
HP: 133,320
Tidak Mati
Besar
Terkutuk 1
6
6min
邪惡箱 1191 / MIMICEXP asas: 1,024EXP kelas: 204Tahap: 56HP: 1,707Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1191 / MIMIC
EXP asas: 1,024
EXP kelas: 204
Tahap: 56
HP: 1,707
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
2
5s
憤怒邪骸浪人 2620 / C4_WANDER_MANEXP asas: 1,123,515EXP kelas: 38,160Tahap: 120HP: 1,220,805IblisSederhana Angin 1
2620 / C4_WANDER_MAN
EXP asas: 1,123,515
EXP kelas: 38,160
Tahap: 120
HP: 1,220,805
Iblis
Sederhana
Angin 1
2
3min
愛麗絲女僕 1275 / ALICEEXP asas: 1,630EXP kelas: 1,222Tahap: 100HP: 19,230Separuh ManusiaSederhana Neutral 3
1275 / ALICE
EXP asas: 1,630
EXP kelas: 1,222
Tahap: 100
HP: 19,230
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 3
1
5s
弒神者 1203 / MYSTELTAINNEXP asas: 5,147EXP kelas: 2,742Tahap: 130HP: 70,000Tidak BerbentukBesar Gelap 4
1203 / MYSTELTAINN
EXP asas: 5,147
EXP kelas: 2,742
Tahap: 130
HP: 70,000
Tidak Berbentuk
Besar
Gelap 4
1
2j
獸牙怪 1204 / TIRFINGEXP asas: 5,345EXP kelas: 5,009Tahap: 114HP: 59,000Tidak BerbentukSederhana Gelap 3
1204 / TIRFING
EXP asas: 5,345
EXP kelas: 5,009
Tahap: 114
HP: 59,000
Tidak Berbentuk
Sederhana
Gelap 3
1
2j
Teleport (3)
Warp yang menuju ke sini
Wiki (4)
Pelayan lain (33)
Renewal
bRO pt

Brazil
Castelo de Glast Heim (2)gl_cas02
cRO zh-s
China
克雷斯特汉姆王宫 2层gl_cas02
eupRO en

Eropah Prime
글래스트헤임 성 2층gl_cas02
idRO id

Indonesia
Glast Heim Castle Lantai 2gl_cas02
iRO en
Antarabangsa
Glast Heim Castle Floor 2gl_cas02
jRO ja
Jepun
グラストヘイム 古城2Fgl_cas02
kRO ko
Korea
글래스트헤임 성 2층gl_cas02
laRO en
Amerika Latin
Glastheim Castle Floor 2gl_cas02
laRO es
Amerika Latin
Castillo de Glastheim, piso 2gl_cas02
laRO pt
Amerika Latin
Castelo de Glastheim (2)gl_cas02
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Glast Heim 2fgl_cas02
pRO tl

Filipina
Glast Heim 2fgl_cas02
ROggh ms

GGH Asia
Glast Heim Castle 2Fgl_cas02
rupRO ru

Rusia Prime
Гластхейм - 2-й уровеньgl_cas02
thRO th
Thailand
Glast Heim Castle 2Fgl_cas02
twRO zh-t
Taiwan
克雷斯特漢姆古城2樓gl_cas02
vnRO vi

Vietnam
Glast Heim 2fgl_cas02
Classic
inRO en

India
Glast Heim 2Fgl_cas02
ROCid id
Indonesia Classic
Glast Heim 2Fgl_cas02
ROCth th
Thailand Classic
Glast Heim Castle 2Fgl_cas02
ROh es

Hispanik
Glast Heim 2fgl_cas02
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
克雷斯特汉姆 古城 2楼gl_cas02
ROZg de
Zero Global
Glast Heim - Schloss E2gl_cas02
ROZg en
Zero Global
Glast Heim Castle 2Fgl_cas02
ROZg fr
Zero Global
Château de Glast Heim – 2Egl_cas02
ROZg id
Zero Global
Glast Heim Castle 2Fgl_cas02
ROZg th
Zero Global
Glast Heim Castle 2Fgl_cas02
ROZg tr
Zero Global
Glast Heim Kalesi 2Kgl_cas02
ROZkr ko
Korea Zero
글래스트헤임 성 2층gl_cas02
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
克雷斯特漢姆古城2樓gl_cas02
Landverse
ROL ko
Landverse
Glastheim Castle F2gl_cas02
ROLg en
Landverse Genesis
Glastheim Castle F2gl_cas02
ROLth th
Landverse Thailand



