Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
葛帔尼亞 gefenia01

葛帔尼亞
Tajuk utama
葛帔尼亞
Subtajuk
-
Nama
葛帔尼亞
Saiz
300,300
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (11)
薇歐莉 1390 / VIOLYEXP asas: 2,606EXP kelas: 2,498Tahap: 118HP: 22,880Separuh ManusiaSederhana Neutral 2
1390 / VIOLY
EXP asas: 2,606
EXP kelas: 2,498
Tahap: 118
HP: 22,880
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 2
30
5s
深淵騎士 1219 / KNIGHT_OF_ABYSSEXP asas: 80,520EXP kelas: 4,013Tahap: 122HP: 185,457Separuh ManusiaBesar Gelap 4
1219 / KNIGHT_OF_ABYSS
EXP asas: 80,520
EXP kelas: 4,013
Tahap: 122
HP: 185,457
Separuh Manusia
Besar
Gelap 4
10
5s
迅捷偽天使 2834 / C1_FAKE_ANGELEXP asas: 8,125EXP kelas: 23,205Tahap: 105HP: 52,155MalaikatKecil Suci 3
2834 / C1_FAKE_ANGEL
EXP asas: 8,125
EXP kelas: 23,205
Tahap: 105
HP: 52,155
Malaikat
Kecil
Suci 3
2
3min
弒神者 1203 / MYSTELTAINNEXP asas: 5,147EXP kelas: 2,742Tahap: 130HP: 70,000Tidak BerbentukBesar Gelap 4
1203 / MYSTELTAINN
EXP asas: 5,147
EXP kelas: 2,742
Tahap: 130
HP: 70,000
Tidak Berbentuk
Besar
Gelap 4
1
3j
行刑者 1205 / EXECUTIONEREXP asas: 2,916EXP kelas: 2,004Tahap: 101HP: 40,200Tidak BerbentukBesar Gelap 2
1205 / EXECUTIONER
EXP asas: 2,916
EXP kelas: 2,004
Tahap: 101
HP: 40,200
Tidak Berbentuk
Besar
Gelap 2
1
5j
獸牙怪 1204 / TIRFINGEXP asas: 5,345EXP kelas: 5,009Tahap: 114HP: 59,000Tidak BerbentukSederhana Gelap 3
1204 / TIRFING
EXP asas: 5,345
EXP kelas: 5,009
Tahap: 114
HP: 59,000
Tidak Berbentuk
Sederhana
Gelap 3
1
5j
血腥騎士 1268 / BLOODY_KNIGHTEXP asas: 4,776EXP kelas: 4,296Tahap: 116HP: 848,500Tidak BerbentukBesar Gelap 4
1268 / BLOODY_KNIGHT
EXP asas: 4,776
EXP kelas: 4,296
Tahap: 116
HP: 848,500
Tidak Berbentuk
Besar
Gelap 4
1
1j
Teleport (7)
NPC (1)
Kedudukan
告示牌2344 / 葛帔尼亞1
Pelayan lain (24)
Renewal
bRO pt

Brazil
Geffenia (1)gefenia01
cRO zh-s
China
葛帔尼亚gefenia01
eupRO en

Eropah Prime
게페니아gefenia01
idRO id

Indonesia
Geffeniagefenia01
iRO en
Antarabangsa
Geffeniagefenia01
jRO ja
Jepun
ゲフェニア 01gefenia01
kRO ko
Korea
게페니아gefenia01
laRO en
Amerika Latin
Geffeniagefenia01
laRO es
Amerika Latin
Geffeniagefenia01
laRO pt
Amerika Latin
Geffenia (1)gefenia01
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Geffeniagefenia01
pRO tl

Filipina
Geffeniagefenia01
ROggh ms

GGH Asia
Geffeniagefenia01
rupRO ru

Rusia Prime
Геффенияgefenia01
thRO th
Thailand
Geffeniagefenia01
twRO zh-t
Taiwan
葛帔尼亞gefenia01
vnRO vi

Vietnam
Geffeniagefenia01
Zero
ROZkr ko
Korea Zero


