Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
艾爾帕蘭鐘塔地上4樓 c_tower4

艾爾帕蘭
鐘塔4樓
Tajuk utama
鐘塔4樓
Subtajuk
艾爾帕蘭
Nama
艾爾帕蘭鐘塔地上4樓
Saiz
216,216
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (9)
古鐘魔 1269 / CLOCKEXP asas: 21,894EXP kelas: 4,378Tahap: 81HP: 36,490Tidak BerbentukSederhana Tanah 2
1269 / CLOCK
EXP asas: 21,894
EXP kelas: 4,378
Tahap: 81
HP: 36,490
Tidak Berbentuk
Sederhana
Tanah 2
35
5s
鐘怪 1193 / ALARMEXP asas: 29,906EXP kelas: 5,981Tahap: 88HP: 50,000Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1193 / ALARM
EXP asas: 29,906
EXP kelas: 5,981
Tahap: 88
HP: 50,000
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
30
5s
飛行魔書 1195 / RIDEWORDEXP asas: 6,337EXP kelas: 1,212Tahap: 74HP: 10,563Tidak BerbentukKecil Neutral 3
1195 / RIDEWORD
EXP asas: 6,337
EXP kelas: 1,212
Tahap: 74
HP: 10,563
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
15
5s
邪惡箱 1191 / MIMICEXP asas: 1,024EXP kelas: 204Tahap: 56HP: 1,707Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1191 / MIMIC
EXP asas: 1,024
EXP kelas: 204
Tahap: 56
HP: 1,707
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
12
5s
鐘塔守護者 1270 / C_TOWER_MANAGEREXP asas: 34,696EXP kelas: 1,038Tahap: 90HP: 57,825Tidak BerbentukBesar Neutral 4
1270 / C_TOWER_MANAGER
EXP asas: 34,696
EXP kelas: 1,038
Tahap: 90
HP: 57,825
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 4
3
5s
邪靈魔導士 1377 / ELDEREXP asas: 42,945EXP kelas: 8,589Tahap: 92HP: 71,576Separuh ManusiaBesar Neutral 4
1377 / ELDER
EXP asas: 42,945
EXP kelas: 8,589
Tahap: 92
HP: 71,576
Separuh Manusia
Besar
Neutral 4
2
5s
菁英古鐘魔 2870 / C3_CLOCKEXP asas: 5,005EXP kelas: 13,335Tahap: 81HP: 22,525Tidak BerbentukSederhana Tanah 2
2870 / C3_CLOCK
EXP asas: 5,005
EXP kelas: 13,335
Tahap: 81
HP: 22,525
Tidak Berbentuk
Sederhana
Tanah 2
2
3min
Teleport (44)
Warp yang menuju ke sini
NPC (1)
Kedudukan
旅行者石碑912 / clock
Wiki (5)
Pelayan lain (32)
Renewal
bRO pt

Brazil
Torre do Relógio (4)c_tower4
cRO zh-s
China
艾尔帕兰 钟塔 地上 4层c_tower4
eupRO en

Eropah Prime
알데바란 시계탑 지상 4층c_tower4
idRO id

Indonesia
Al De Baran Clock Tower Lantai 4c_tower4
iRO en
Antarabangsa
Al De Baran Clock Tower Floor 4c_tower4
jRO ja
Jepun
アルデバラン時計塔地上 4Fc_tower4
kRO ko
Korea
알데바란 시계탑 지상 4층c_tower4
laRO en
Amerika Latin
Al De Baran Clock Tower Floor 4c_tower4
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Torre do Relógio (4)c_tower4
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Clock Tower 4fc_tower4
pRO tl

Filipina
Clock Tower 4fc_tower4
ROggh ms

GGH Asia
Al De Baran Clock Tower 4Fc_tower4
rupRO ru

Rusia Prime
thRO th
Thailand
Al De Baran Clock Tower 4Fc_tower4
twRO zh-t
Taiwan
艾爾帕蘭鐘塔地上4樓c_tower4
vnRO vi

Vietnam
Clock Tower 4fc_tower4
Classic
inRO en

India
Clock Tower 4Fc_tower4
ROCid id
Indonesia Classic
Clock Tower 4Fc_tower4
ROCth th
Thailand Classic
Al De Baran Clock Tower 4Fc_tower4
ROh es

Hispanik
Clock Tower 4fc_tower4
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
钟塔 4楼c_tower4
ROZg de
Zero Global
Uhrturm E4c_tower4
ROZg en
Zero Global
Clock Tower 4Fc_tower4
ROZg fr
Zero Global
Tour de l'horloge – 4Ec_tower4
ROZg id
Zero Global
Clock Tower 4Fc_tower4
ROZg th
Zero Global
Clock Tower 4Fc_tower4
ROZg tr
Zero Global
Saat Kulesi 4. Katc_tower4
ROZkr ko
Korea Zero
시계탑 지상 4층c_tower4
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
鐘塔4樓c_tower4
Landverse
ROL ko
Landverse
Clock Tower F4c_tower4
ROLth th
Landverse Thailand








