Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
鐘塔1樓 c_tower1


艾爾帕蘭
鐘塔1樓
Tajuk utama
鐘塔1樓
Subtajuk
艾爾帕蘭
Nama
鐘塔1樓
Saiz
400,400
Jenis
-
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (5)
飛行魔書1195 / RIDEWORDEXP asas: 6,337EXP kelas: -Tahap: 74HP: 10,563Tidak BerbentukKecil Neutral 3
1195 / RIDEWORD
EXP asas: 6,337
EXP kelas: -
Tahap: 74
HP: 10,563
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
0
Tidak diketahui
邪靈魔導士1377 / ELDEREXP asas: 42,945EXP kelas: 8,589Tahap: 92HP: 71,576Separuh ManusiaBesar Neutral 4
1377 / ELDER
EXP asas: 42,945
EXP kelas: 8,589
Tahap: 92
HP: 71,576
Separuh Manusia
Besar
Neutral 4
0
Tidak diketahui
鐘塔守護者1270 / C_TOWER_MANAGEREXP asas: 34,696EXP kelas: -Tahap: 90HP: 57,825Tidak BerbentukBesar Neutral 4
1270 / C_TOWER_MANAGER
EXP asas: 34,696
EXP kelas: -
Tahap: 90
HP: 57,825
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 4
0
Tidak diketahui
飛行魔書2682 / C2_RIDEWORDEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 74HP: 32,220Tidak BerbentukKecil Neutral 3
2682 / C2_RIDEWORD
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 74
HP: 32,220
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
0
Tidak diketahui
Wiki (12)
Pelayan lain (32)
Renewal
bRO pt

Brazil
Torre do Rel?io (1)c_tower1
cRO zh-s
China
艾尔帕兰 钟塔 地上 1层c_tower1
eupRO en

Eropah Prime
알데바란 시계탑 지상 1층c_tower1
idRO id

Indonesia
Al De Baran Clock Tower Lantai 1c_tower1
iRO en
Antarabangsa
Al De Baran Clock Tower Floor 1c_tower1
jRO ja
Jepun
アルデバラン時計塔地上 1Fc_tower1
kRO ko
Korea
알데바란 시계탑 지상 1층c_tower1
laRO en
Amerika Latin
Al De Baran Clock Tower Floor 1c_tower1
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Torre do Relógio (1)c_tower1
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Clock Tower 1fc_tower1
pRO tl

Filipina
Clock Tower 1fc_tower1
ROggh ms

GGH Asia
Al De Baran Clock Tower 1Fc_tower1
rupRO ru

Rusia Prime
thRO th
Thailand
Al De Baran Clock Tower 1Fc_tower1
twRO zh-t
Taiwan
艾爾帕蘭鐘塔地上1樓c_tower1
vnRO vi

Vietnam
Clock Tower 1fc_tower1
Classic
inRO en

India
Clock Tower 1Fc_tower1
ROCid id
Indonesia Classic
Clock Tower 1Fc_tower1
ROCth th
Thailand Classic
Al De Baran Clock Tower 1Fc_tower1
ROh es

Hispanik
Clock Tower 1fc_tower1
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
钟塔 1楼c_tower1
ROZg de
Zero Global
Uhrturm E1c_tower1
ROZg en
Zero Global
Clock Tower 1Fc_tower1
ROZg fr
Zero Global
Tour de l'horloge – 1Ec_tower1
ROZg id
Zero Global
Clock Tower 1Fc_tower1
ROZg th
Zero Global
Clock Tower 1Fc_tower1
ROZg tr
Zero Global
Saat Kulesi 1Fc_tower1
ROZkr ko
Korea Zero
알데바란 시계탑 지상 1층c_tower1
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
鐘塔1樓c_tower1
Landverse
ROL ko
Landverse
Clock Tower F1c_tower1
ROLth th
Landverse Thailand


