Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Raksasa (ROZkr)
Raksasa (ROZkr)
안식을 빼앗긴 자3751 / ILL_ZOMBIE_CEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 159HP: -Tidak MatiSederhana -
3751 / ILL_ZOMBIE_C
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 159
HP: -
Tidak Mati
Sederhana
-
빠른 아가브2911 / C1_AGAVEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 147HP: -Separuh ManusiaSederhana -
2911 / C1_AGAV
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 147
HP: -
Separuh Manusia
Sederhana
-
빠른 아르지오프2892 / C1_ARGIOPEEXP asas: 150,180EXP kelas: 45,113Tahap: 97HP: 11,253SeranggaBesar Racun 1
2892 / C1_ARGIOPE
EXP asas: 150,180
EXP kelas: 45,113
Tahap: 97
HP: 11,253
Serangga
Besar
Racun 1
빠른 밴시2887 / C1_BANSHEEEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 136HP: -IblisSederhana -
2887 / C1_BANSHEE
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 136
HP: -
Iblis
Sederhana
-
빠른 혈호접2883 / C1_BLOOD_BUTTERFLYEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 94HP: 2,249,731SeranggaSederhana Angin 2
2883 / C1_BLOOD_BUTTERFLY
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 94
HP: 2,249,731
Serangga
Sederhana
Angin 2
빠른 카라멜2878 / C1_CARAMELEXP asas: 9,510EXP kelas: 2,252Tahap: 27HP: 2,365BuasKecil Tanah 1
2878 / C1_CARAMEL
EXP asas: 9,510
EXP kelas: 2,252
Tahap: 27
HP: 2,365
Buas
Kecil
Tanah 1
빠른 크리미2863 / C1_CREAMYEXP asas: 8,070EXP kelas: 1,979Tahap: 25HP: 1,695SeranggaKecil Angin 1
2863 / C1_CREAMY
EXP asas: 8,070
EXP kelas: 1,979
Tahap: 25
HP: 1,695
Serangga
Kecil
Angin 1
빠른 디미크2853 / C1_DIMIK_1EXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 116HP: 87,760Tidak BerbentukSederhana Angin 2
2853 / C1_DIMIK_1
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 116
HP: 87,760
Tidak Berbentuk
Sederhana
Angin 2
빠른 드래곤 테일2848 / C1_DRAGON_TAILEXP asas: 1,059,959EXP kelas: 211,979Tahap: 86HP: 1,121,650SeranggaSederhana Angin 2
2848 / C1_DRAGON_TAIL
EXP asas: 1,059,959
EXP kelas: 211,979
Tahap: 86
HP: 1,121,650
Serangga
Sederhana
Angin 2
빠른 드라이어드2843 / C1_DRYADEXP asas: 117,180EXP kelas: 33,179Tahap: 88HP: 80,565TumbuhanSederhana Tanah 4
2843 / C1_DRYAD
EXP asas: 117,180
EXP kelas: 33,179
Tahap: 88
HP: 80,565
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 4
빠른 엘더 윌로우2839 / C1_ELDER_WILOWEXP asas: 15,810EXP kelas: 4,163Tahap: 37HP: 5,440TumbuhanSederhana Api 2
2839 / C1_ELDER_WILOW
EXP asas: 15,810
EXP kelas: 4,163
Tahap: 37
HP: 5,440
Tumbuhan
Sederhana
Api 2
빠른 퍼씰2829 / C1_FUR_SEALEXP asas: 37,290EXP kelas: 10,442Tahap: 56HP: 21,840BuasSederhana Air 1
2829 / C1_FUR_SEAL
EXP asas: 37,290
EXP kelas: 10,442
Tahap: 56
HP: 21,840
Buas
Sederhana
Air 1
빠른 지오그래퍼2824 / C1_GEOGRAPHEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 94HP: 19,330TumbuhanSederhana Tanah 3
2824 / C1_GEOGRAPHER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 94
HP: 19,330
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 3
빠른 고블린2814 / C1_GOBLIN_1EXP asas: 38,880EXP kelas: 10,930Tahap: 57HP: 18,925Separuh ManusiaSederhana Angin 1
2814 / C1_GOBLIN_1
EXP asas: 38,880
EXP kelas: 10,930
Tahap: 57
HP: 18,925
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 1
빠른 천하대장군2809 / C1_GREATEST_GENERALEXP asas: 55,350EXP kelas: 15,941Tahap: 66HP: 27,815Tidak BerbentukSederhana Api 2
2809 / C1_GREATEST_GENERAL
EXP asas: 55,350
EXP kelas: 15,941
Tahap: 66
HP: 27,815
Tidak Berbentuk
Sederhana
Api 2
빠른 힐 윈드2804 / C1_HILL_WIND_1EXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 141HP: -BuasSederhana -
2804 / C1_HILL_WIND_1
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 141
HP: -
Buas
Sederhana
-
빠른 아이스 티탄2794 / C1_ICE_TITANEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 143HP: --Besar -
2794 / C1_ICE_TITAN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 143
HP: -
-
Besar
-
빠른 카라카사2789 / C1_KARAKASAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 72HP: 15,460Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
2789 / C1_KARAKASA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 72
HP: 15,460
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
빠른 코볼트 아쳐2784 / C1_KOBOLD_ARCHEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 140HP: -Separuh Manusia- -
2784 / C1_KOBOLD_ARCHER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 140
HP: -
Separuh Manusia
-
-
빠른 로리루리2774 / C1_LOLI_RURIEXP asas: 1,621,980EXP kelas: 95,696Tahap: 109HP: 165,340IblisBesar Gelap 4
2774 / C1_LOLI_RURI
EXP asas: 1,621,980
EXP kelas: 95,696
Tahap: 109
HP: 165,340
Iblis
Besar
Gelap 4
1,860