Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Heal 28 / AL_HEAL
Heal
Max Level: 10
14Requirement: Faith 10, Demon Bane 5
Skill Form: Active
Type: Recovery
Target: 1 Character
Description: Restores target's HP.
Skill level, caster's Base Level and
total INT affect the amount of HP
restored. Weapon refine level and MATK
also affect the amount of HP restored.
Max Level: 10
14Requirement: Faith 10, Demon Bane 5
Skill Form: Active
Type: Recovery
Target: 1 Character
Description: Restores target's HP.
Skill level, caster's Base Level and
total INT affect the amount of HP
restored. Weapon refine level and MATK
also affect the amount of HP restored.
Jenis
-
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
-
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
-
Flag kerosakan
-
Memerlukan status
-
SP diperlukan
-
Julat
-
Raksasa (281)
Chen2224 / CHENEXP asas: 25,684EXP kelas: 26,149Tahap: 141HP: 447,299IblisSederhana Air 4
2224 / CHEN
EXP asas: 25,684
EXP kelas: 26,149
Tahap: 141
HP: 447,299
Iblis
Sederhana
Air 4
Champion2238 / B_CHENEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
2238 / B_CHEN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
빠른 바이올리2622 / C1_VIOLYEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 118HP: -Separuh ManusiaSederhana -
2622 / C1_VIOLY
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 118
HP: -
Separuh Manusia
Sederhana
-
Smokie1056 / SMOKIEEXP asas: 235EXP kelas: 176Tahap: 29HP: 591BuasKecil Tanah 1
1056 / SMOKIE
EXP asas: 235
EXP kelas: 176
Tahap: 29
HP: 591
Buas
Kecil
Tanah 1
Dryad3420 / MIN_DRYADEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
3420 / MIN_DRYAD
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
빠른 슬리퍼2656 / C1_SLEEPEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 81HP: --Sederhana -
2656 / C1_SLEEPER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 81
HP: -
-
Sederhana
-
헬리온 레버넌트1626 / G_DARK_PRIESTEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 59HP: -IblisSederhana -
1626 / G_DARK_PRIEST
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 59
HP: -
Iblis
Sederhana
-
심해의 휀20809 / ILL_PHENEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 199HP: -IkanSederhana -
20809 / ILL_PHEN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 199
HP: -
Ikan
Sederhana
-
Margaretha Sorin1637 / MAGALETAEXP asas: 15,432EXP kelas: 15,457Tahap: 140HP: 401,280Separuh ManusiaSederhana Suci 3
1637 / MAGALETA
EXP asas: 15,432
EXP kelas: 15,457
Tahap: 140
HP: 401,280
Separuh Manusia
Sederhana
Suci 3
떠도는 우드 고블린2612 / C5_WOOD_GOBLINEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 81HP: -TumbuhanSederhana -
2612 / C5_WOOD_GOBLIN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 81
HP: -
Tumbuhan
Sederhana
-
빠른 혈호접2883 / C1_BLOOD_BUTTERFLYEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 94HP: -SeranggaSederhana -
2883 / C1_BLOOD_BUTTERFLY
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 94
HP: -
Serangga
Sederhana
-
여왕 스카라바2087 / QUEEN_SCARABAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 140HP: -SeranggaBesar -
2087 / QUEEN_SCARABA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 140
HP: -
Serangga
Besar
-
Baphomet1039 / BAPHOMETEXP asas: 218,089EXP kelas: 167,053Tahap: 81HP: 901,800IblisBesar Gelap 3
1039 / BAPHOMET
EXP asas: 218,089
EXP kelas: 167,053
Tahap: 81
HP: 901,800
Iblis
Besar
Gelap 3
Doppelganger1046 / DOPPELGANGEREXP asas: 172,260EXP kelas: 125,280Tahap: 77HP: 494,000IblisSederhana Gelap 3
1046 / DOPPELGANGER
EXP asas: 172,260
EXP kelas: 125,280
Tahap: 77
HP: 494,000
Iblis
Sederhana
Gelap 3
Skeggiold1754 / SKEGGIOLDEXP asas: 3,609EXP kelas: 2,429Tahap: 131HP: 85,264MalaikatKecil Suci 2
1754 / SKEGGIOLD
EXP asas: 3,609
EXP kelas: 2,429
Tahap: 131
HP: 85,264
Malaikat
Kecil
Suci 2
Infinite Phreeoni3428 / MIN_PHREEONIEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
3428 / MIN_PHREEONI
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
Maya1147 / MAYAEXP asas: 89,280EXP kelas: 66,960Tahap: 55HP: 456,000SeranggaBesar Tanah 4
1147 / MAYA
EXP asas: 89,280
EXP kelas: 66,960
Tahap: 55
HP: 456,000
Serangga
Besar
Tanah 4
Dolor of Thanatos1707 / THA_DOLOREXP asas: 3,343EXP kelas: 3,758Tahap: 129HP: 69,750Tidak MatiKecil Hantu 4
1707 / THA_DOLOR
EXP asas: 3,343
EXP kelas: 3,758
Tahap: 129
HP: 69,750
Tidak Mati
Kecil
Hantu 4
Dolor of Thanatos1712 / G_THA_DOLOREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 129HP: 69,750Tidak MatiKecil Hantu 4
1712 / G_THA_DOLOR
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 129
HP: 69,750
Tidak Mati
Kecil
Hantu 4
Evil Nymph1416 / WICKED_NYMPHEXP asas: 1,330EXP kelas: 1,259Tahap: 97HP: 11,887IblisSederhana Gelap 3
1416 / WICKED_NYMPH
EXP asas: 1,330
EXP kelas: 1,259
Tahap: 97
HP: 11,887
Iblis
Sederhana
Gelap 3
Mistress1059 / MISTRESSEXP asas: 184,140EXP kelas: 150,660Tahap: 78HP: 491,400SeranggaKecil Angin 4
1059 / MISTRESS
EXP asas: 184,140
EXP kelas: 150,660
Tahap: 78
HP: 491,400
Serangga
Kecil
Angin 4
말이 없는 마야21395 / ILL_MAYAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 175HP: -SeranggaBesar -
21395 / ILL_MAYA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 175
HP: -
Serangga
Besar
-
Arc Angeling1388 / ARCHANGELINGEXP asas: 1,789EXP kelas: 1,455Tahap: 84HP: 33,885MalaikatSederhana Suci 3
1388 / ARCHANGELING
EXP asas: 1,789
EXP kelas: 1,455
Tahap: 84
HP: 33,885
Malaikat
Sederhana
Suci 3
Keperluan (2)
Demon Bane23 / AL_DEMONBANE
Faith248 / CR_TRUST
Diperlukan untuk (5)
Wiki (10)
Pelayan lain (36)
Renewal
bRO pt

Brazil
Curar28 / AL_HEAL
cRO zh-s
China
治愈术28 / AL_HEAL
eupRO en

Eropah Prime
Heal28 / AL_HEAL
idRO id

Indonesia
Heal28 / AL_HEAL
iRO en
Antarabangsa
Heal28 / AL_HEAL
jRO ja
Jepun
ヒール28 / AL_HEAL
kRO ko
Korea
힐28 / AL_HEAL
laRO en
Amerika Latin
Heal28 / AL_HEAL
laRO es
Amerika Latin
Curar28 / AL_HEAL
laRO pt
Amerika Latin
Curar28 / AL_HEAL
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Heal28 / AL_HEAL
pRO tl

Filipina
Heal28 / AL_HEAL
ROggh ms

GGH Asia
Heal28 / AL_HEAL
rupRO ru

Rusia Prime
Лечение28 / AL_HEAL
thRO th
Thailand
Heal28 / AL_HEAL
twRO zh-t
Taiwan
治癒術28 / AL_HEAL
vnRO vi

Vietnam
Cứu Chữa28 / AL_HEAL
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
治愈术28 / AL_HEAL
ROZg de
Zero Global
Heilen28 / AL_HEAL
ROZg en
Zero Global
Heal28 / AL_HEAL
ROZg fr
Zero Global
Soin28 / AL_HEAL
ROZg id
Zero Global
Heal28 / AL_HEAL
ROZg th
Zero Global
Heal28 / AL_HEAL
ROZg tr
Zero Global
Şifacı28 / AL_HEAL
ROZkr ko
Korea Zero
힐28 / AL_HEAL
ROZtw zh-t
Taiwan Zero

