Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Sight 10 / MG_SIGHT
Sight
Max Level: 1
Skill Form: Active
Type: Supportive
Target: Caster
Description: Uses 10 SP to summon a fire
ball that for 10 seconds will detect hidden
characters in 7x7 AoE around the caster.
Max Level: 1
Skill Form: Active
Type: Supportive
Target: Caster
Description: Uses 10 SP to summon a fire
ball that for 10 seconds will detect hidden
characters in 7x7 AoE around the caster.
Jenis
-
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
-
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
-
Flag kerosakan
-
Memerlukan status
-
SP diperlukan
-
Julat
-
Raksasa (22)
Celia2223 / CELIAEXP asas: 22,107EXP kelas: 25,102Tahap: 141HP: 405,032Separuh ManusiaSederhana Hantu 3
2223 / CELIA
EXP asas: 22,107
EXP kelas: 25,102
Tahap: 141
HP: 405,032
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 3
청소로봇Ω20640 / EP17_2_OMEGA_CLEANEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 130HP: --- -
20640 / EP17_2_OMEGA_CLEANER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 130
HP: -
-
-
-
High Wizard1651 / B_KATRINNEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
1651 / B_KATRINN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
빠른 아가브2911 / C1_AGAVEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 128HP: -Separuh ManusiaSederhana -
2911 / C1_AGAV
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 128
HP: -
Separuh Manusia
Sederhana
-
Kathryne Keyron1639 / KATRINNEXP asas: 13,484EXP kelas: 17,756Tahap: 141HP: 335,648Separuh ManusiaSederhana Hantu 3
1639 / KATRINN
EXP asas: 13,484
EXP kelas: 17,756
Tahap: 141
HP: 335,648
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 3
Warlock Kathryne3216 / V_G_KATRINNEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
3216 / V_G_KATRINN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
Imp1837 / IMPEXP asas: 3,714EXP kelas: 3,573Tahap: 129HP: 57,086IblisKecil Api 3
1837 / IMP
EXP asas: 3,714
EXP kelas: 3,573
Tahap: 129
HP: 57,086
Iblis
Kecil
Api 3
Celia Alde3228 / V_CELIAEXP asas: 90,000EXP kelas: 45,000Tahap: 178HP: 3,672,000Separuh ManusiaSederhana Hantu 4
3228 / V_CELIA
EXP asas: 90,000
EXP kelas: 45,000
Tahap: 178
HP: 3,672,000
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 4
High Wizard Kathryne1645 / G_KATRINNEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 160HP: 7,200,000Separuh ManusiaSederhana Hantu 3
1645 / G_KATRINN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 160
HP: 7,200,000
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 3
Professor2237 / B_CELIAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
2237 / B_CELIA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
Gajomart1309 / GAJOMARTEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 140HP: --- -
1309 / GAJOMART
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 140
HP: -
-
-
-
Professor Celia2230 / G_CELIAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 160HP: 3,240,256Separuh ManusiaSederhana Hantu 3
2230 / G_CELIA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 160
HP: 3,240,256
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 3
Kathryne Cheiron3210 / V_KATRINNEXP asas: 60,000EXP kelas: 30,000Tahap: 177HP: 3,264,000Separuh ManusiaSederhana Hantu 4
3210 / V_KATRINN
EXP asas: 60,000
EXP kelas: 30,000
Tahap: 177
HP: 3,264,000
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 4
Warlock Kathryne3224 / V_B_KATRINNEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
3224 / V_B_KATRINN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
굳은 익스플로젼20376 / EXPLOSION_HEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 171HP: -Buas- -
20376 / EXPLOSION_H
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 171
HP: -
Buas
-
-
불사의 군단 장교3490 / IMMORTAL_CO_CMDEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 160HP: -IblisSederhana -
3490 / IMMORTAL_CO_CMDER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 160
HP: -
Iblis
Sederhana
-
불길한 힛터3803 / ILL_HEATEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 162HP: -Buas- -
3803 / ILL_HEATER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 162
HP: -
Buas
-
-
어비스맨20603 / ABYSSMANEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 190HP: -BuasBesar -
20603 / ABYSSMAN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 190
HP: -
Buas
Besar
-
Agav1769 / AGAVEXP asas: 3,689EXP kelas: 3,548Tahap: 128HP: 62,000Separuh ManusiaSederhana Neutral 4
1769 / AGAV
EXP asas: 3,689
EXP kelas: 3,548
Tahap: 128
HP: 62,000
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 4
Horong1129 / HORONGEXP asas: 625EXP kelas: 569Tahap: 66HP: 2,880Tidak BerbentukKecil Api 4
1129 / HORONG
EXP asas: 625
EXP kelas: 569
Tahap: 66
HP: 2,880
Tidak Berbentuk
Kecil
Api 4
두목 실리아 알데2875 / C3_CELIAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 141HP: -Separuh ManusiaSederhana -
2875 / C3_CELIA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 141
HP: -
Separuh Manusia
Sederhana
-
V_G_CELIA3235 / V_G_CELIAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: -HP: --- -
3235 / V_G_CELIA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: -
HP: -
-
-
-
Diperlukan untuk (2)
Sightrasher81 / WZ_SIGHTRASHER
Wiki (10)
Pelayan lain (36)
Renewal
bRO pt

Brazil
Chama Reveladora10 / MG_SIGHT
cRO zh-s
China
火狩10 / MG_SIGHT
eupRO en

Eropah Prime
Sight10 / MG_SIGHT
idRO id

Indonesia
Sight10 / MG_SIGHT
iRO en
Antarabangsa
Sight10 / MG_SIGHT
jRO ja
Jepun
サイト10 / MG_SIGHT
kRO ko
Korea
사이트10 / MG_SIGHT
laRO en
Amerika Latin
Sight10 / MG_SIGHT
laRO es
Amerika Latin
Visión10 / MG_SIGHT
laRO pt
Amerika Latin
Chama Reveladora10 / MG_SIGHT
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Sight10 / MG_SIGHT
pRO tl

Filipina
Sight10 / MG_SIGHT
ROggh ms

GGH Asia
Sight10 / MG_SIGHT
rupRO ru

Rusia Prime
Взор10 / MG_SIGHT
thRO th
Thailand
Sight10 / MG_SIGHT
twRO zh-t
Taiwan
火狩10 / MG_SIGHT
vnRO vi

Vietnam
Hỏa Nhãn10 / MG_SIGHT
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
火狩10 / MG_SIGHT
ROZg de
Zero Global
Sicht10 / MG_SIGHT
ROZg en
Zero Global
Sight10 / MG_SIGHT
ROZg fr
Zero Global
Vue10 / MG_SIGHT
ROZg id
Zero Global
Sight10 / MG_SIGHT
ROZg th
Zero Global
Sight10 / MG_SIGHT
ROZg tr
Zero Global
Sight10 / MG_SIGHT
ROZkr ko
Korea Zero
사이트10 / MG_SIGHT
ROZtw zh-t
Taiwan Zero

