Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Hidden Square 11 - 99 4@hiddens

Hidden Square 11 - 99
Tajuk utama
Hidden Square 11 - 99
Subtajuk
-
Nama
Hidden Square 11 - 99
Saiz
200,200
Jenis
5005
Raksasa (14)
Novus1715 / NOVUSEXP asas: 1,103EXP kelas: 1,038Tahap: 90HP: 9,338NagaKecil Neutral 1
1715 / NOVUS
EXP asas: 1,103
EXP kelas: 1,038
Tahap: 90
HP: 9,338
Naga
Kecil
Neutral 1
6
Tidak diketahui
Novus1718 / NOVUS_EXP asas: 1,002EXP kelas: 937Tahap: 84HP: 6,787NagaKecil Neutral 1
1718 / NOVUS_
EXP asas: 1,002
EXP kelas: 937
Tahap: 84
HP: 6,787
Naga
Kecil
Neutral 1
6
Tidak diketahui
Freezer1319 / FREEZEREXP asas: 1,274EXP kelas: 1,203Tahap: 94HP: 13,986BuasSederhana Air 2
1319 / FREEZER
EXP asas: 1,274
EXP kelas: 1,203
Tahap: 94
HP: 13,986
Buas
Sederhana
Air 2
4
Tidak diketahui
Heater1318 / HEATEREXP asas: 1,349EXP kelas: 1,278Tahap: 98HP: 11,452BuasSederhana Api 2
1318 / HEATER
EXP asas: 1,349
EXP kelas: 1,278
Tahap: 98
HP: 11,452
Buas
Sederhana
Api 2
4
Tidak diketahui
Solider1316 / SOLIDEREXP asas: 1,299EXP kelas: 1,167Tahap: 92HP: 12,275BuasSederhana Tanah 2
1316 / SOLIDER
EXP asas: 1,299
EXP kelas: 1,167
Tahap: 92
HP: 12,275
Buas
Sederhana
Tanah 2
4
Tidak diketahui
Bathory1102 / BATHORYEXP asas: 1,035EXP kelas: 970Tahap: 86HP: 7,076Separuh ManusiaSederhana Gelap 1
1102 / BATHORY
EXP asas: 1,035
EXP kelas: 970
Tahap: 86
HP: 7,076
Separuh Manusia
Sederhana
Gelap 1
4
Tidak diketahui
Zombie Prisoner1197 / ZOMBIE_PRISONEREXP asas: 1,194EXP kelas: 967Tahap: 89HP: 10,860Tidak MatiSederhana Terkutuk 3
1197 / ZOMBIE_PRISONER
EXP asas: 1,194
EXP kelas: 967
Tahap: 89
HP: 10,860
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 3
4
Tidak diketahui
Deviruchi1109 / DEVIRUCHIEXP asas: 1,256EXP kelas: 1,185Tahap: 93HP: 12,476IblisKecil Gelap 1
1109 / DEVIRUCHI
EXP asas: 1,256
EXP kelas: 1,185
Tahap: 93
HP: 12,476
Iblis
Kecil
Gelap 1
4
Tidak diketahui
Noxious1620 / NOXIOUSEXP asas: 947EXP kelas: 1,039Tahap: 87HP: 7,330Tidak BerbentukSederhana Hantu 3
1620 / NOXIOUS
EXP asas: 947
EXP kelas: 1,039
Tahap: 87
HP: 7,330
Tidak Berbentuk
Sederhana
Hantu 3
4
Tidak diketahui
Mineral1614 / MINERALEXP asas: 1,311EXP kelas: 1,240Tahap: 96HP: 11,620Tidak BerbentukKecil Neutral 2
1614 / MINERAL
EXP asas: 1,311
EXP kelas: 1,240
Tahap: 96
HP: 11,620
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 2
4
Tidak diketahui
Venomous1621 / VENOMOUSEXP asas: 1,052EXP kelas: 987Tahap: 87HP: 6,439Tidak BerbentukSederhana Racun 1
1621 / VENOMOUS
EXP asas: 1,052
EXP kelas: 987
Tahap: 87
HP: 6,439
Tidak Berbentuk
Sederhana
Racun 1
4
Tidak diketahui
Shinobi1401 / SHINOBIEXP asas: 1,292EXP kelas: 1,221Tahap: 95HP: 11,200Separuh ManusiaSederhana Gelap 3
1401 / SHINOBI
EXP asas: 1,292
EXP kelas: 1,221
Tahap: 95
HP: 11,200
Separuh Manusia
Sederhana
Gelap 3
4
Tidak diketahui
Tengu1405 / TENGUEXP asas: 1,416EXP kelas: 1,278Tahap: 98HP: 14,274IblisBesar Tanah 2
1405 / TENGU
EXP asas: 1,416
EXP kelas: 1,278
Tahap: 98
HP: 14,274
Iblis
Besar
Tanah 2
4
Tidak diketahui
Miyabi Ningyo1404 / MIYABI_NINGYOEXP asas: 1,018EXP kelas: 953Tahap: 85HP: 7,003IblisSederhana Gelap 1
1404 / MIYABI_NINGYO
EXP asas: 1,018
EXP kelas: 953
Tahap: 85
HP: 7,003
Iblis
Sederhana
Gelap 1
4
Tidak diketahui
Teleport (114)
Warp yang menuju ke sini
NPC (6)
Kedudukan
Pelayan lain (3)
Landverse
ROL ko
Landverse
Hidden Square 11 - 994@hiddens
ROLg en
Landverse Genesis
Hidden Square 11 - 994@hiddens
ROLth th
Landverse Thailand
