Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Raksasa (ROggh)
Raksasa (ROggh)
Swift Agav2911 / C1_AGAVEXP asas: 18,445EXP kelas: 53,220Tahap: 128HP: 184,855Separuh ManusiaSederhana Neutral 4
2911 / C1_AGAV
EXP asas: 18,445
EXP kelas: 53,220
Tahap: 128
HP: 184,855
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 4
Swift Alnoldi2906 / C1_ALNOLDIEXP asas: 4,560EXP kelas: 12,135Tahap: 80HP: 18,155TumbuhanSederhana Tanah 1
2906 / C1_ALNOLDI
EXP asas: 4,560
EXP kelas: 12,135
Tahap: 80
HP: 18,155
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 1
Swift Antique Book2897 / C1_ANTIQUE_BOOKEXP asas: 36,125EXP kelas: 105,660Tahap: 148HP: 673,075Tidak BerbentukKecil Neutral 3
2897 / C1_ANTIQUE_BOOK
EXP asas: 36,125
EXP kelas: 105,660
Tahap: 148
HP: 673,075
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
Swift Argiope2892 / C1_ARGIOPEEXP asas: 3,970EXP kelas: 11,010Tahap: 75HP: 17,850SeranggaBesar Racun 1
2892 / C1_ARGIOPE
EXP asas: 3,970
EXP kelas: 11,010
Tahap: 75
HP: 17,850
Serangga
Besar
Racun 1
Swift Banshee2887 / C1_BANSHEEEXP asas: 18,695EXP kelas: 53,970Tahap: 130HP: 204,750IblisSederhana Gelap 2
2887 / C1_BANSHEE
EXP asas: 18,695
EXP kelas: 53,970
Tahap: 130
HP: 204,750
Iblis
Sederhana
Gelap 2
Swift Bloody Butterfly2883 / C1_BLOOD_BUTTERFLYEXP asas: 6,370EXP kelas: 18,045Tahap: 94HP: 34,480SeranggaSederhana Angin 2
2883 / C1_BLOOD_BUTTERFLY
EXP asas: 6,370
EXP kelas: 18,045
Tahap: 94
HP: 34,480
Serangga
Sederhana
Angin 2
Swift Caramel2878 / C1_CARAMELEXP asas: 1,070EXP kelas: 2,340Tahap: 25HP: 1,595BuasKecil Tanah 1
2878 / C1_CARAMEL
EXP asas: 1,070
EXP kelas: 2,340
Tahap: 25
HP: 1,595
Buas
Kecil
Tanah 1
Swift Centipede2873 / C1_CENTIPEDEEXP asas: 15,715EXP kelas: 45,300Tahap: 125HP: 146,375SeranggaSederhana Racun 2
2873 / C1_CENTIPEDE
EXP asas: 15,715
EXP kelas: 45,300
Tahap: 125
HP: 146,375
Serangga
Sederhana
Racun 2
Swift Coco2868 / C1_COCOEXP asas: 1,500EXP kelas: 3,555Tahap: 38HP: 3,470BuasKecil Tanah 1
2868 / C1_COCO
EXP asas: 1,500
EXP kelas: 3,555
Tahap: 38
HP: 3,470
Buas
Kecil
Tanah 1
Swift Creamy2863 / C1_CREAMYEXP asas: 980EXP kelas: 2,220Tahap: 23HP: 1,235SeranggaKecil Angin 1
2863 / C1_CREAMY
EXP asas: 980
EXP kelas: 2,220
Tahap: 23
HP: 1,235
Serangga
Kecil
Angin 1
Swift Death Word2858 / C1_DEATHWORDEXP asas: 11,120EXP kelas: 31,920Tahap: 114HP: 91,025Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
2858 / C1_DEATHWORD
EXP asas: 11,120
EXP kelas: 31,920
Tahap: 114
HP: 91,025
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
Swift Dimik2853 / C1_DIMIK_1EXP asas: 12,800EXP kelas: 36,780Tahap: 116HP: 107,575ro.race.fantasmaSederhana Angin 2
2853 / C1_DIMIK_1
EXP asas: 12,800
EXP kelas: 36,780
Tahap: 116
HP: 107,575
ro.race.fantasma
Sederhana
Angin 2
Swift Dragon Tail2848 / C1_DRAGON_TAILEXP asas: 5,175EXP kelas: 14,550Tahap: 86HP: 26,085SeranggaSederhana Angin 2
2848 / C1_DRAGON_TAIL
EXP asas: 5,175
EXP kelas: 14,550
Tahap: 86
HP: 26,085
Serangga
Sederhana
Angin 2
Swift Dryad2843 / C1_DRYADEXP asas: 3,415EXP kelas: 8,925Tahap: 68HP: 14,085TumbuhanSederhana Tanah 4
2843 / C1_DRYAD
EXP asas: 3,415
EXP kelas: 8,925
Tahap: 68
HP: 14,085
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 4
Swift Elder Willow2839 / C1_ELDER_WILOWEXP asas: 1,295EXP kelas: 3,150Tahap: 34HP: 2,675TumbuhanSederhana Api 2
2839 / C1_ELDER_WILOW
EXP asas: 1,295
EXP kelas: 3,150
Tahap: 34
HP: 2,675
Tumbuhan
Sederhana
Api 2
Swift False Angel2834 / C1_FAKE_ANGELEXP asas: 8,125EXP kelas: 23,205Tahap: 105HP: 52,155MalaikatKecil Suci 3
2834 / C1_FAKE_ANGEL
EXP asas: 8,125
EXP kelas: 23,205
Tahap: 105
HP: 52,155
Malaikat
Kecil
Suci 3
Swift Fur Seal2829 / C1_FUR_SEALEXP asas: 1,850EXP kelas: 4,785Tahap: 47HP: 6,500BuasSederhana Air 1
2829 / C1_FUR_SEAL
EXP asas: 1,850
EXP kelas: 4,785
Tahap: 47
HP: 6,500
Buas
Sederhana
Air 1
Swift Geographer2824 / C1_GEOGRAPHEREXP asas: 4,020EXP kelas: 10,590Tahap: 73HP: 17,040TumbuhanSederhana Tanah 3
2824 / C1_GEOGRAPHER
EXP asas: 4,020
EXP kelas: 10,590
Tahap: 73
HP: 17,040
Tumbuhan
Sederhana
Tanah 3
Swift Dark Shadow2819 / C1_GLD_DARK_SHADOWEXP asas: 57,500EXP kelas: 199,980Tahap: 147HP: 1,020,545Tidak BerbentukKecil Gelap 2
2819 / C1_GLD_DARK_SHADOW
EXP asas: 57,500
EXP kelas: 199,980
Tahap: 147
HP: 1,020,545
Tidak Berbentuk
Kecil
Gelap 2
Swift Goblin2814 / C1_GOBLIN_1EXP asas: 1,895EXP kelas: 4,920Tahap: 48HP: 5,535Separuh ManusiaSederhana Angin 1
2814 / C1_GOBLIN_1
EXP asas: 1,895
EXP kelas: 4,920
Tahap: 48
HP: 5,535
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 1
1,718