Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.

Candy 529 / Candy

A confection of sugar, chocolate and other flavorings. Kids love it!
_
Type: Consumable
Class: Recovery
Weight: 3
_
Restores 45 to 65 HP.
_
Type: Consumable
Class: Recovery
Weight: 3
_
Restores 45 to 65 HP.
Kategori
Subkategori
Jenis
Consumable
Slot
0
Harga beli
10 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
사탕
Imej yang dikenal pasti
사탕
Nama belum dikenal pasti
Candy
Penerangan belum dikenal pasti
A confection of sugar, chocolate and other flavorings. Kids love it!
Recovers 45 HP.
_
Weight: 3
Recovers 45 HP.
_
Weight: 3
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
0.3
Tahap senjata
0
Tahap maks. untuk memakai
999
Subjenis
Regeneration
Flag dan sekatan
Diterima di kedai belian
Drop daripada (14)
Antonio1247 / ANTONIOEXP asas: 1EXP kelas: 1Tahap: 10HP: 10Separuh ManusiaSederhana Suci 3
1247 / ANTONIO
EXP asas: 1
EXP kelas: 1
Tahap: 10
HP: 10
Separuh Manusia
Sederhana
Suci 3
55%
Santa Poring1062 / PORING_EXP asas: 2EXP kelas: 2Tahap: 3HP: 69TumbuhanSederhana Suci 1
1062 / PORING_
EXP asas: 2
EXP kelas: 2
Tahap: 3
HP: 69
Tumbuhan
Sederhana
Suci 1
50%
Jakk1244 / JAKK_XMASEXP asas: 526EXP kelas: 309Tahap: 63HP: 2,054Tidak BerbentukSederhana Api 2
1244 / JAKK_XMAS
EXP asas: 526
EXP kelas: 309
Tahap: 63
HP: 2,054
Tidak Berbentuk
Sederhana
Api 2
50%
Goblin1245 / GOBLINE_XMASEXP asas: 127EXP kelas: 77Tahap: 25HP: 1,176Separuh ManusiaSederhana Angin 1
1245 / GOBLINE_XMAS
EXP asas: 127
EXP kelas: 77
Tahap: 25
HP: 1,176
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 1
50%
Orc Warrior1588 / ORC_XMASEXP asas: 117EXP kelas: 72Tahap: 24HP: 1,400Separuh ManusiaSederhana Tanah 1
1588 / ORC_XMAS
EXP asas: 117
EXP kelas: 72
Tahap: 24
HP: 1,400
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 1
50%
Marin2762 / C4_MARINEXP asas: 1,395EXP kelas: 3,450Tahap: 37HP: 4,220TumbuhanSederhana Air 2
2762 / C4_MARIN
EXP asas: 1,395
EXP kelas: 3,450
Tahap: 37
HP: 4,220
Tumbuhan
Sederhana
Air 2
8.75%
Myst Case2737 / C4_MYSTCASEEXP asas: 1,465EXP kelas: 3,660Tahap: 39HP: 4,045Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
2737 / C4_MYSTCASE
EXP asas: 1,465
EXP kelas: 3,660
Tahap: 39
HP: 4,045
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
8.5%
Cookie2865 / C3_COOKIEEXP asas: 1,325EXP kelas: 3,240Tahap: 35HP: 2,985Separuh ManusiaKecil Neutral 3
2865 / C3_COOKIE
EXP asas: 1,325
EXP kelas: 3,240
Tahap: 35
HP: 2,985
Separuh Manusia
Kecil
Neutral 3
8%
Marin1242 / MARINEXP asas: 282EXP kelas: 317Tahap: 37HP: 987TumbuhanSederhana Air 2
1242 / MARIN
EXP asas: 282
EXP kelas: 317
Tahap: 37
HP: 987
Tumbuhan
Sederhana
Air 2
1.75%
Marin1857 / E_MARINEXP asas: 29EXP kelas: 20Tahap: 15HP: 742TumbuhanSederhana Air 2
1857 / E_MARIN
EXP asas: 29
EXP kelas: 20
Tahap: 15
HP: 742
Tumbuhan
Sederhana
Air 2
1.75%
Marin3399 / MIN_MARINEXP asas: 1,500EXP kelas: 1,650Tahap: 103HP: 70,000TumbuhanSederhana Air 2
3399 / MIN_MARIN
EXP asas: 1,500
EXP kelas: 1,650
Tahap: 103
HP: 70,000
Tumbuhan
Sederhana
Air 2
1.75%
Marin3816 / MD_MARINEXP asas: 358EXP kelas: 279Tahap: 33HP: 960ro.race.fantasmaKecil Air 1
3816 / MD_MARIN
EXP asas: 358
EXP kelas: 279
Tahap: 33
HP: 960
ro.race.fantasma
Kecil
Air 1
1.75%
Myst Case1249 / MYSTCASEEXP asas: 288EXP kelas: 324Tahap: 39HP: 879Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1249 / MYSTCASE
EXP asas: 288
EXP kelas: 324
Tahap: 39
HP: 879
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
1.7%
Cookie1265 / COOKIEEXP asas: 265EXP kelas: 216Tahap: 35HP: 597Separuh ManusiaKecil Neutral 3
1265 / COOKIE
EXP asas: 265
EXP kelas: 216
Tahap: 35
HP: 597
Separuh Manusia
Kecil
Neutral 3
1.6%
Boleh diperoleh melalui (16)
Refine
CANDY
CANDY / 1
1
1
+0
0
RECOVERY
RECOVERY / 1
100
1
+0
0
EASTER_EGG
EASTER_EGG / 1
4
5
+0
0
Random Option (1)
None
Sehingga 1 rawakPool rawak
Игнор. 10~50% ф.защиты расы Растения.6.25%
Игнор. 10~50% ф.защиты расы Растения.6.25%
Ловкость +1~56.25%
Ловкость +1~56.25%
Сноровка +1~56.25%
Сноровка +1~56.25%
Точность +1~56.25%
Точность +1~56.25%
Интеллект +1~56.25%
Интеллект +1~56.25%
Удача +1~56.25%
Удача +1~56.25%
Сила +1~56.25%
Сила +1~56.25%
Живучесть +1~56.25%
Живучесть +1~56.25%
Wiki (49)
Pelayan lain (36)
Renewal
bRO pt

Brazil

Bala 529 / Candy
cRO zh-s
China

糖果 529 / Candy
eupRO en

Eropah Prime

Candy 529 / Candy
idRO id

Indonesia

Candy 529 / Candy
iRO en
Antarabangsa

Candy 529 / Candy
jRO ja
Jepun

キャンディ 529 / Candy
kRO ko
Korea

사탕 529 / Candy
laRO en
Amerika Latin

Candy 529 / Candy
laRO es
Amerika Latin

Dulce 529 / Candy
laRO pt
Amerika Latin

Bala 529 / Candy
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Candy 529 / Candy
pRO tl

Filipina

Candy 529 / Candy
ROggh ms

GGH Asia

Candy 529 / Candy
rupRO ru

Rusia Prime

Конфета 529 / Candy
thRO th
Thailand

Candy 529 / Candy
twRO zh-t
Taiwan

糖果 529 / Candy
vnRO vi

Vietnam

Candy 529 / Candy
Zero
ROZg zh-s
Zero Global

糖果 529 / Candy
ROZg de
Zero Global

Bonbon 529 / Candy
ROZg en
Zero Global

Candy 529 / Candy
ROZg fr
Zero Global

Bonbon 529 / Candy
ROZg id
Zero Global

Candy 529 / Candy
ROZg th
Zero Global

Candy 529 / Candy
ROZg tr
Zero Global

Şeker 529 / Candy
ROZkr ko
Korea Zero

사탕 529 / Candy
ROZtw zh-t
Taiwan Zero

























