Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
コールスレイブ 352 / NPC_CALLSLAVE
Jenis
None
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Self
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
IsNpc
Flag kerosakan
NoDamage
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Raksasa (129)
ボイタタ2068 / BOITATAEXP asas: 137,841EXP kelas: 48,906Tahap: 93HP: 1,283,990BuasBesar Api 3
2068 / BOITATA
EXP asas: 137,841
EXP kelas: 48,906
Tahap: 93
HP: 1,283,990
Buas
Besar
Api 3
ミストレス1059 / MISTRESSEXP asas: 131,403EXP kelas: 62,888Tahap: 94HP: 1,212,000SeranggaKecil Angin 4
1059 / MISTRESS
EXP asas: 131,403
EXP kelas: 62,888
Tahap: 94
HP: 1,212,000
Serangga
Kecil
Angin 4
ニーズヘッグの影2022 / S_NYDHOGEXP asas: 812,649EXP kelas: 368,548Tahap: 147HP: 7,450,000NagaBesar Gelap 4
2022 / S_NYDHOG
EXP asas: 812,649
EXP kelas: 368,548
Tahap: 147
HP: 7,450,000
Naga
Besar
Gelap 4
オシリス1038 / OSIRISEXP asas: 105,684EXP kelas: 47,836Tahap: 78HP: 1,015,400Tidak MatiSederhana Terkutuk 4
1038 / OSIRIS
EXP asas: 105,684
EXP kelas: 47,836
Tahap: 78
HP: 1,015,400
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 4
無限のエクリプス3424 / MIN_ECLIPSEEXP asas: 12,000,000EXP kelas: 2,000,000Tahap: 185HP: 700,000,000BuasSederhana Neutral 3
3424 / MIN_ECLIPSE
EXP asas: 12,000,000
EXP kelas: 2,000,000
Tahap: 185
HP: 700,000,000
Buas
Sederhana
Neutral 3
無限のトード3421 / MIN_TOADEXP asas: 3,000,000EXP kelas: 500,000Tahap: 185HP: 100,000,000IkanSederhana Air 1
3421 / MIN_TOAD
EXP asas: 3,000,000
EXP kelas: 500,000
Tahap: 185
HP: 100,000,000
Ikan
Sederhana
Air 1
バフォメット1039 / BAPHOMETEXP asas: 146,348EXP kelas: 111,898Tahap: 111HP: 666,666IblisBesar Gelap 3
1039 / BAPHOMET
EXP asas: 146,348
EXP kelas: 111,898
Tahap: 111
HP: 666,666
Iblis
Besar
Gelap 3
レヤック2156 / LEAKEXP asas: 166,944EXP kelas: 78,808Tahap: 94HP: 1,566,000IblisBesar Gelap 2
2156 / LEAK
EXP asas: 166,944
EXP kelas: 78,808
Tahap: 94
HP: 1,566,000
Iblis
Besar
Gelap 2
不吉なタートルG3804 / ILL_TURTLE_GENERALEXP asas: 3,431,854EXP kelas: 2,146,800Tahap: 175HP: 11,628,549BuasBesar Tanah 2
3804 / ILL_TURTLE_GENERAL
EXP asas: 3,431,854
EXP kelas: 2,146,800
Tahap: 175
HP: 11,628,549
Buas
Besar
Tanah 2
無限のボーカル3423 / MIN_VOCALEXP asas: 9,000,000EXP kelas: 1,500,000Tahap: 185HP: 500,000,000SeranggaSederhana Tanah 1
3423 / MIN_VOCAL
EXP asas: 9,000,000
EXP kelas: 1,500,000
Tahap: 185
HP: 500,000,000
Serangga
Sederhana
Tanah 1
無限のキメラ3425 / MIN_CHIMERAEXP asas: 18,000,000EXP kelas: 3,000,000Tahap: 185HP: 900,000,000BuasBesar Api 3
3425 / MIN_CHIMERA
EXP asas: 18,000,000
EXP kelas: 3,000,000
Tahap: 185
HP: 900,000,000
Buas
Besar
Api 3
ハイドラランサー1720 / HYDROEXP asas: 146,640EXP kelas: 76,970Tahap: 128HP: 99,095NagaBesar Gelap 2
1720 / HYDRO
EXP asas: 146,640
EXP kelas: 76,970
Tahap: 128
HP: 99,095
Naga
Besar
Gelap 2
チェン=リウ2238 / B_CHENEXP asas: 435,138EXP kelas: 198,752Tahap: 160HP: 3,541,125Separuh ManusiaSederhana Air 4
2238 / B_CHEN
EXP asas: 435,138
EXP kelas: 198,752
Tahap: 160
HP: 3,541,125
Separuh Manusia
Sederhana
Air 4
オークヒーロー1087 / ORK_HEROEXP asas: 105,303EXP kelas: 49,680Tahap: 81HP: 985,700Separuh ManusiaBesar Tanah 2
1087 / ORK_HERO
EXP asas: 105,303
EXP kelas: 49,680
Tahap: 81
HP: 985,700
Separuh Manusia
Besar
Tanah 2
セシル=ディモン1650 / B_SHECILEXP asas: 201,873EXP kelas: 92,424Tahap: 151HP: 1,349,000Separuh ManusiaSederhana Angin 4
1650 / B_SHECIL
EXP asas: 201,873
EXP kelas: 92,424
Tahap: 151
HP: 1,349,000
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 4
ウィッシュメイデン1931 / WISH_MAIDENEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 98HP: 4,280,640MalaikatBesar Hantu 1
1931 / WISH_MAIDEN
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 98
HP: 4,280,640
Malaikat
Besar
Hantu 1
ドレイク1112 / DRAKEEXP asas: 42,718EXP kelas: 19,394Tahap: 70HP: 826,666Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1112 / DRAKE
EXP asas: 42,718
EXP kelas: 19,394
Tahap: 70
HP: 826,666
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
エドガ1115 / EDDGAEXP asas: 25,687EXP kelas: 12,952Tahap: 65HP: 752,000BuasBesar Api 1
1115 / EDDGA
EXP asas: 25,687
EXP kelas: 12,952
Tahap: 65
HP: 752,000
Buas
Besar
Api 1
ハワード=アルトアイゼン1648 / B_HARWORDEXP asas: 212,379EXP kelas: 96,564Tahap: 151HP: 1,460,000Separuh ManusiaSederhana Tanah 4
1648 / B_HARWORD
EXP asas: 212,379
EXP kelas: 96,564
Tahap: 151
HP: 1,460,000
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 4
カトリーヌ=ケイロン1651 / B_KATRINNEXP asas: 175,488EXP kelas: 82,052Tahap: 151HP: 1,069,920Separuh ManusiaSederhana Hantu 3
1651 / B_KATRINN
EXP asas: 175,488
EXP kelas: 82,052
Tahap: 151
HP: 1,069,920
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 3
セリア=アルデ3242 / V_B_CELIAEXP asas: 401,881EXP kelas: 803,764Tahap: 202HP: 2,664,415Separuh ManusiaSederhana Hantu 4
3242 / V_B_CELIA
EXP asas: 401,881
EXP kelas: 803,764
Tahap: 202
HP: 2,664,415
Separuh Manusia
Sederhana
Hantu 4
エレメス=ガイル3220 / V_B_EREMESEXP asas: 429,970EXP kelas: 859,942Tahap: 205HP: 2,548,095Separuh ManusiaSederhana Racun 4
3220 / V_B_EREMES
EXP asas: 429,970
EXP kelas: 859,942
Tahap: 205
HP: 2,548,095
Separuh Manusia
Sederhana
Racun 4
無限のさすらい狼3422 / MIN_VAGABOND_WOLFEXP asas: 6,000,000EXP kelas: 1,000,000Tahap: 185HP: 300,000,000BuasSederhana Tanah 1
3422 / MIN_VAGABOND_WOLF
EXP asas: 6,000,000
EXP kelas: 1,000,000
Tahap: 185
HP: 300,000,000
Buas
Sederhana
Tanah 1
Wiki (2)
Pelayan lain (1)
Renewal
jRO ja
Jepun

