Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
エモーション 197 / NPC_EMOTION
Jenis
None
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Self
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
IsNpc
Flag kerosakan
NoDamage
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Status: ModeChange
| Lv. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pukulan | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Raksasa (383)
無限のピエール3403 / MIN_PIEREEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 104HP: 428,127SeranggaKecil Tanah 1
3403 / MIN_PIERE
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 104
HP: 428,127
Serangga
Kecil
Tanah 1
ポリン1002 / PORINGEXP asas: 1EXP kelas: 1Tahap: 1HP: 60TumbuhanSederhana Air 1
1002 / PORING
EXP asas: 1
EXP kelas: 1
Tahap: 1
HP: 60
Tumbuhan
Sederhana
Air 1
プパ1008 / PUPAEXP asas: 2EXP kelas: 3Tahap: 2HP: 246SeranggaKecil Tanah 1
1008 / PUPA
EXP asas: 2
EXP kelas: 3
Tahap: 2
HP: 246
Serangga
Kecil
Tanah 1
センチピード1987 / CENTIPEDEEXP asas: 28,000EXP kelas: 18,009Tahap: 132HP: 33,931SeranggaSederhana Racun 2
1987 / CENTIPEDE
EXP asas: 28,000
EXP kelas: 18,009
Tahap: 132
HP: 33,931
Serangga
Sederhana
Racun 2
無限のデニーロ3402 / MIN_DENIROEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 104HP: 427,358SeranggaKecil Tanah 1
3402 / MIN_DENIRO
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 104
HP: 427,358
Serangga
Kecil
Tanah 1
イアラ2069 / IARAEXP asas: 2,496EXP kelas: 584Tahap: 79HP: 16,244IkanSederhana Air 3
2069 / IARA
EXP asas: 2,496
EXP kelas: 584
Tahap: 79
HP: 16,244
Ikan
Sederhana
Air 3
コンドル1009 / CONDOREXP asas: 7EXP kelas: 5Tahap: 5HP: 189BuasSederhana Angin 1
1009 / CONDOR
EXP asas: 7
EXP kelas: 5
Tahap: 5
HP: 189
Buas
Sederhana
Angin 1
スポア1014 / SPOREEXP asas: 18EXP kelas: 18Tahap: 13HP: 467TumbuhanSederhana Air 1
1014 / SPORE
EXP asas: 18
EXP kelas: 18
Tahap: 13
HP: 467
Tumbuhan
Sederhana
Air 1
無限のペコペコ3401 / MIN_PECOPECOEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 104HP: 428,129BuasBesar Api 1
3401 / MIN_PECOPECO
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 104
HP: 428,129
Buas
Besar
Api 1
W_PINGUICULA_D2048 / W_PINGUICULA_DEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 99HP: 8,780TumbuhanSederhana Racun 2
2048 / W_PINGUICULA_D
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 99
HP: 8,780
Tumbuhan
Sederhana
Racun 2
ペコペコ1019 / PECOPECOEXP asas: 123EXP kelas: 52Tahap: 17HP: 755BuasBesar Api 1
1019 / PECOPECO
EXP asas: 123
EXP kelas: 52
Tahap: 17
HP: 755
Buas
Besar
Api 1
オークウォリアー1023 / ORK_WARRIOREXP asas: 7,200EXP kelas: 3,600Tahap: 75HP: 12,000Separuh ManusiaSederhana Tanah 1
1023 / ORK_WARRIOR
EXP asas: 7,200
EXP kelas: 3,600
Tahap: 75
HP: 12,000
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 1
ムナック1026 / MUNAKEXP asas: 812EXP kelas: 252Tahap: 60HP: 4,922Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1026 / MUNAK
EXP asas: 812
EXP kelas: 252
Tahap: 60
HP: 4,922
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
テンドリルリオン1991 / TENDRILRIONEXP asas: 230,184EXP kelas: 141,024Tahap: 143HP: 257,330BuasSederhana Tanah 2
1991 / TENDRILRION
EXP asas: 230,184
EXP kelas: 141,024
Tahap: 143
HP: 257,330
Buas
Sederhana
Tanah 2
無限のメガリス3419 / MIN_MEGALITHEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 109HP: 802,983Tidak BerbentukBesar Neutral 4
3419 / MIN_MEGALITH
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 109
HP: 802,983
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 4
ソルジャースケルトン1028 / SOLDIER_SKELETONEXP asas: 2,693EXP kelas: 1,081Tahap: 29HP: 3,920Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1028 / SOLDIER_SKELETON
EXP asas: 2,693
EXP kelas: 1,081
Tahap: 29
HP: 3,920
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
ベリット1032 / VERITEXP asas: 24,812EXP kelas: 15,789Tahap: 78HP: 45,114Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1032 / VERIT
EXP asas: 24,812
EXP kelas: 15,789
Tahap: 78
HP: 45,114
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
イシス1029 / ISISEXP asas: 23,108EXP kelas: 14,705Tahap: 77HP: 42,015IblisBesar Gelap 1
1029 / ISIS
EXP asas: 23,108
EXP kelas: 14,705
Tahap: 77
HP: 42,015
Iblis
Besar
Gelap 1
ポポリン1031 / POPORINGEXP asas: 172EXP kelas: 148Tahap: 14HP: 494TumbuhanSederhana Racun 1
1031 / POPORING
EXP asas: 172
EXP kelas: 148
Tahap: 14
HP: 494
Tumbuhan
Sederhana
Racun 1
リトルファートゥム2136 / LITTLE_FATUMEXP asas: 77,733EXP kelas: 31,128Tahap: 145HP: 182,214Separuh ManusiaKecil Angin 2
2136 / LITTLE_FATUM
EXP asas: 77,733
EXP kelas: 31,128
Tahap: 145
HP: 182,214
Separuh Manusia
Kecil
Angin 2
無限のメタルラ3408 / MIN_METALLEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 106HP: 577,122SeranggaSederhana Api 1
3408 / MIN_METALLER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 106
HP: 577,122
Serangga
Sederhana
Api 1
エルダーウィロー1033 / ELDER_WILOWEXP asas: 94EXP kelas: 75Tahap: 20HP: 1,294TumbuhanSederhana Api 2
1033 / ELDER_WILOW
EXP asas: 94
EXP kelas: 75
Tahap: 20
HP: 1,294
Tumbuhan
Sederhana
Api 2
古代のマルク2182 / MD_MARCEXP asas: 54,218EXP kelas: 24,336Tahap: 110HP: 54,565IkanSederhana Air 2
2182 / MD_MARC
EXP asas: 54,218
EXP kelas: 24,336
Tahap: 110
HP: 54,565
Ikan
Sederhana
Air 2
Pelayan lain (1)
Renewal
jRO ja
Jepun