Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
ポイズンアタック 188 / NPC_POISONATTACK
Jenis
Weapon
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Attack
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
IsNpc
Flag kerosakan
-
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Jenis serangan: SingleStatus: Poison
| Lv. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kerosakan | 100% | 200% | 300% | 400% | 500% | 600% | 700% | 800% | 900% | 1,000% |
| Elemen | Poison | Poison | Poison | Poison | Poison | Poison | Poison | Poison | Poison | Poison |
| Pukulan | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Jarak | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 |
Keyakinan kalkulator: Lalai laman
Raksasa (93)
無限のアナコンダク3398 / MIN_ANACONDAQEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 103HP: 352,336BuasSederhana Racun 1
3398 / MIN_ANACONDAQ
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 103
HP: 352,336
Buas
Sederhana
Racun 1
デワタドラゴン2152 / COMODOEXP asas: 1,617EXP kelas: 583Tahap: 78HP: 9,912BuasSederhana Racun 3
2152 / COMODO
EXP asas: 1,617
EXP kelas: 583
Tahap: 78
HP: 9,912
Buas
Sederhana
Racun 3
ドロメデス2092 / DOLOMEDESEXP asas: 39,507EXP kelas: 30,618Tahap: 132HP: 38,994SeranggaBesar Air 3
2092 / DOLOMEDES
EXP asas: 39,507
EXP kelas: 30,618
Tahap: 132
HP: 38,994
Serangga
Besar
Air 3
ポポリン1031 / POPORINGEXP asas: 172EXP kelas: 148Tahap: 14HP: 494TumbuhanSederhana Racun 1
1031 / POPORING
EXP asas: 172
EXP kelas: 148
Tahap: 14
HP: 494
Tumbuhan
Sederhana
Racun 1
破滅のナサリン2449 / NASARINEXP asas: 110,000EXP kelas: 90,000Tahap: 99HP: 810,000Separuh ManusiaSederhana Racun 2
2449 / NASARIN
EXP asas: 110,000
EXP kelas: 90,000
Tahap: 99
HP: 810,000
Separuh Manusia
Sederhana
Racun 2
センチピード幼虫1999 / CENTIPEDE_LARVAEXP asas: 7,540EXP kelas: 3,335Tahap: 104HP: 9,762SeranggaKecil Racun 1
1999 / CENTIPEDE_LARVA
EXP asas: 7,540
EXP kelas: 3,335
Tahap: 104
HP: 9,762
Serangga
Kecil
Racun 1
アナコンダク1030 / ANACONDAQEXP asas: 3,030EXP kelas: 2,020Tahap: 35HP: 5,500BuasSederhana Racun 1
1030 / ANACONDAQ
EXP asas: 3,030
EXP kelas: 2,020
Tahap: 35
HP: 5,500
Buas
Sederhana
Racun 1
サイドワインダー1037 / SIDE_WINDEREXP asas: 55,344EXP kelas: 41,508Tahap: 102HP: 92,240BuasSederhana Racun 1
1037 / SIDE_WINDER
EXP asas: 55,344
EXP kelas: 41,508
Tahap: 102
HP: 92,240
Buas
Sederhana
Racun 1
オシリス1038 / OSIRISEXP asas: 105,684EXP kelas: 47,836Tahap: 78HP: 1,015,400Tidak MatiSederhana Terkutuk 4
1038 / OSIRIS
EXP asas: 105,684
EXP kelas: 47,836
Tahap: 78
HP: 1,015,400
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 4
E_OSIRIS22096 / E_OSIRIS2EXP asas: 2,010EXP kelas: 2,010Tahap: 68HP: 475,840Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
2096 / E_OSIRIS2
EXP asas: 2,010
EXP kelas: 2,010
Tahap: 68
HP: 475,840
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
ゴブリンアーチャー1258 / GOBLIN_ARCHEREXP asas: 232EXP kelas: 71Tahap: 40HP: 1,239Separuh ManusiaKecil Racun 1
1258 / GOBLIN_ARCHER
EXP asas: 232
EXP kelas: 71
Tahap: 40
HP: 1,239
Separuh Manusia
Kecil
Racun 1
ポイズンスポア1428 / G_POISON_SPOREEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 19HP: 1,670TumbuhanSederhana Racun 1
1428 / G_POISON_SPORE
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 19
HP: 1,670
Tumbuhan
Sederhana
Racun 1
ポイズンスポア1077 / POISON_SPOREEXP asas: 339EXP kelas: 291Tahap: 19HP: 970TumbuhanSederhana Racun 1
1077 / POISON_SPORE
EXP asas: 339
EXP kelas: 291
Tahap: 19
HP: 970
Tumbuhan
Sederhana
Racun 1
ガーティー=ウー2232 / G_GERTIEEXP asas: 426,441EXP kelas: 218,300Tahap: 150HP: 1,779,508Separuh ManusiaSederhana Racun 4
2232 / G_GERTIE
EXP asas: 426,441
EXP kelas: 218,300
Tahap: 150
HP: 1,779,508
Separuh Manusia
Sederhana
Racun 4
アルゴス1100 / ARGOSEXP asas: 2,129EXP kelas: 1,348Tahap: 43HP: 3,957SeranggaBesar Racun 1
1100 / ARGOS
EXP asas: 2,129
EXP kelas: 1,348
Tahap: 43
HP: 3,957
Serangga
Besar
Racun 1
C5_ARGIOPE2891 / C5_ARGIOPEEXP asas: 3,970EXP kelas: 11,010Tahap: 75HP: 17,850SeranggaBesar Racun 1
2891 / C5_ARGIOPE
EXP asas: 3,970
EXP kelas: 11,010
Tahap: 75
HP: 17,850
Serangga
Besar
Racun 1
エレメス=ガイル3214 / V_G_EREMESEXP asas: 286,647EXP kelas: 573,295Tahap: 205HP: 1,274,048Separuh ManusiaSederhana Racun 4
3214 / V_G_EREMES
EXP asas: 286,647
EXP kelas: 573,295
Tahap: 205
HP: 1,274,048
Separuh Manusia
Sederhana
Racun 4
C5_COMODO2867 / C5_COMODOEXP asas: 4,770EXP kelas: 13,335Tahap: 81HP: 21,455BuasSederhana Racun 3
2867 / C5_COMODO
EXP asas: 4,770
EXP kelas: 13,335
Tahap: 81
HP: 21,455
Buas
Sederhana
Racun 3
C4_ARGOS2890 / C4_ARGOSEXP asas: 1,850EXP kelas: 4,785Tahap: 47HP: 6,500SeranggaBesar Racun 1
2890 / C4_ARGOS
EXP asas: 1,850
EXP kelas: 4,785
Tahap: 47
HP: 6,500
Serangga
Besar
Racun 1
ヒュッケバイン=トリス1653 / WHIKEBAINEXP asas: 39,306EXP kelas: 31,444Tahap: 125HP: 81,023Separuh ManusiaSederhana Racun 3
1653 / WHIKEBAIN
EXP asas: 39,306
EXP kelas: 31,444
Tahap: 125
HP: 81,023
Separuh Manusia
Sederhana
Racun 3
エレメス=ガイル3208 / V_EREMESEXP asas: 238,873EXP kelas: 477,746Tahap: 205HP: 509,619Separuh ManusiaSederhana Racun 4
3208 / V_EREMES
EXP asas: 238,873
EXP kelas: 477,746
Tahap: 205
HP: 509,619
Separuh Manusia
Sederhana
Racun 4
ハンマーコボルド1134 / KOBOLD_2EXP asas: 850EXP kelas: 356Tahap: 53HP: 6,187Separuh ManusiaSederhana Racun 2
1134 / KOBOLD_2
EXP asas: 850
EXP kelas: 356
Tahap: 53
HP: 6,187
Separuh Manusia
Sederhana
Racun 2
エレメス=ガイル1635 / EREMESEXP asas: 210,980EXP kelas: 146,620Tahap: 135HP: 194,456IblisSederhana Racun 4
1635 / EREMES
EXP asas: 210,980
EXP kelas: 146,620
Tahap: 135
HP: 194,456
Iblis
Sederhana
Racun 4
Pelayan lain (1)
Renewal
jRO ja
Jepun