Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
ファイアーアタック 186 / NPC_FIREATTACK
Jenis
Weapon
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Attack
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
IsNpc
Flag kerosakan
-
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Jenis serangan: Single
| Lv. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kerosakan | 100% | 200% | 300% | 400% | 500% | 600% | 700% | 800% | 900% | 1,000% |
| Elemen | Fire | Fire | Fire | Fire | Fire | Fire | Fire | Fire | Fire | Fire |
| Pukulan | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Jarak | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 |
Keyakinan kalkulator: Lalai laman
Raksasa (138)
スコーピオン1001 / SCORPIONEXP asas: 1,777EXP kelas: 1,382Tahap: 34HP: 3,950SeranggaKecil Api 1
1001 / SCORPION
EXP asas: 1,777
EXP kelas: 1,382
Tahap: 34
HP: 3,950
Serangga
Kecil
Api 1
ボイタタ2068 / BOITATAEXP asas: 137,841EXP kelas: 48,906Tahap: 93HP: 1,283,990BuasBesar Api 3
2068 / BOITATA
EXP asas: 137,841
EXP kelas: 48,906
Tahap: 93
HP: 1,283,990
Buas
Besar
Api 3
ペコペコ1019 / PECOPECOEXP asas: 123EXP kelas: 52Tahap: 17HP: 755BuasBesar Api 1
1019 / PECOPECO
EXP asas: 123
EXP kelas: 52
Tahap: 17
HP: 755
Buas
Besar
Api 1
無限のスコーピオン3406 / MIN_SCORPIONEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 105HP: 503,129SeranggaKecil Api 1
3406 / MIN_SCORPION
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 105
HP: 503,129
Serangga
Kecil
Api 1
エルダーウィロー1033 / ELDER_WILOWEXP asas: 94EXP kelas: 75Tahap: 20HP: 1,294TumbuhanSederhana Api 2
1033 / ELDER_WILOW
EXP asas: 94
EXP kelas: 75
Tahap: 20
HP: 1,294
Tumbuhan
Sederhana
Api 2
無限のメタルラ3408 / MIN_METALLEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 106HP: 577,122SeranggaSederhana Api 1
3408 / MIN_METALLER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 106
HP: 577,122
Serangga
Sederhana
Api 1
ダークシャドー(取り巻き)2027 / G_DARK_SHADOWEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 147HP: 217,149Tidak BerbentukKecil Gelap 2
2027 / G_DARK_SHADOW
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 147
HP: 217,149
Tidak Berbentuk
Kecil
Gelap 2
バナスパティ(取り巻き)2157 / G_BANASPATYEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 105HP: 73,343Tidak BerbentukKecil Api 3
2157 / G_BANASPATY
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 105
HP: 73,343
Tidak Berbentuk
Kecil
Api 3
ミュータントドラゴン1262 / MUTANT_DRAGONEXP asas: 32,010EXP kelas: 11,760Tahap: 75HP: 62,600NagaBesar Api 2
1262 / MUTANT_DRAGON
EXP asas: 32,010
EXP kelas: 11,760
Tahap: 75
HP: 62,600
Naga
Besar
Api 2
ピッキ1049 / PICKYEXP asas: 3EXP kelas: 2Tahap: 3HP: 119BuasKecil Api 1
1049 / PICKY
EXP asas: 3
EXP kelas: 2
Tahap: 3
HP: 119
Buas
Kecil
Api 1
すごいピッキ1050 / PICKY_EXP asas: 5EXP kelas: 4Tahap: 4HP: 121BuasKecil Api 1
1050 / PICKY_
EXP asas: 5
EXP kelas: 4
Tahap: 4
HP: 121
Buas
Kecil
Api 1
コボルドアーチャー1282 / KOBOLD_ARCHEREXP asas: 228EXP kelas: 68Tahap: 40HP: 1,194Separuh ManusiaKecil Api 1
1282 / KOBOLD_ARCHER
EXP asas: 228
EXP kelas: 68
Tahap: 40
HP: 1,194
Separuh Manusia
Kecil
Api 1
チェペット1444 / G_CHEPETEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 42HP: 4,243Separuh ManusiaSederhana Api 1
1444 / G_CHEPET
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 42
HP: 4,243
Separuh Manusia
Sederhana
Api 1
メタルラ1058 / METALLEREXP asas: 136EXP kelas: 72Tahap: 22HP: 1,794SeranggaSederhana Api 1
1058 / METALLER
EXP asas: 136
EXP kelas: 72
Tahap: 22
HP: 1,794
Serangga
Sederhana
Api 1
エクスプロージョン1383 / EXPLOSIONEXP asas: 40,024EXP kelas: 25,958Tahap: 86HP: 129,797BuasKecil Api 3
1383 / EXPLOSION
EXP asas: 40,024
EXP kelas: 25,958
Tahap: 86
HP: 129,797
Buas
Kecil
Api 3
ナイトメアテラー1379 / NIGHTMARE_TERROREXP asas: 8,511EXP kelas: 6,689Tahap: 108HP: 19,376IblisBesar Gelap 3
1379 / NIGHTMARE_TERROR
EXP asas: 8,511
EXP kelas: 6,689
Tahap: 108
HP: 19,376
Iblis
Besar
Gelap 3
グラウンドデリーター1385 / DELETER_EXP asas: 8,841EXP kelas: 7,011Tahap: 90HP: 20,216NagaSederhana Api 2
1385 / DELETER_
EXP asas: 8,841
EXP kelas: 7,011
Tahap: 90
HP: 20,216
Naga
Sederhana
Api 2
カホ1072 / KAHOEXP asas: 4,091EXP kelas: 2,487Tahap: 72HP: 7,207IblisSederhana Api 4
1072 / KAHO
EXP asas: 4,091
EXP kelas: 2,487
Tahap: 72
HP: 7,207
Iblis
Sederhana
Api 4
紅炎のアイラ2443 / AIRAEXP asas: 110,000EXP kelas: 90,000Tahap: 99HP: 810,000Separuh ManusiaSederhana Api 3
2443 / AIRA
EXP asas: 110,000
EXP kelas: 90,000
Tahap: 99
HP: 810,000
Separuh Manusia
Sederhana
Api 3
G_RUDO2280 / G_RUDOEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 135HP: 501,489MalaikatKecil Suci 3
2280 / G_RUDO
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 135
HP: 501,489
Malaikat
Kecil
Suci 3
ガジョマート1309 / GAJOMARTEXP asas: 15,647EXP kelas: 9,915Tahap: 135HP: 109,352Tidak BerbentukKecil Api 4
1309 / GAJOMART
EXP asas: 15,647
EXP kelas: 9,915
Tahap: 135
HP: 109,352
Tidak Berbentuk
Kecil
Api 4
C2_BANASPATY2888 / C2_BANASPATYEXP asas: 5,090EXP kelas: 14,295Tahap: 85HP: 32,350ro.race.fantasmaKecil Api 3
2888 / C2_BANASPATY
EXP asas: 5,090
EXP kelas: 14,295
Tahap: 85
HP: 32,350
ro.race.fantasma
Kecil
Api 3
子デザートウルフ1107 / DESERT_WOLF_BEXP asas: 9EXP kelas: 7Tahap: 9HP: 361BuasKecil Api 1
1107 / DESERT_WOLF_B
EXP asas: 9
EXP kelas: 7
Tahap: 9
HP: 361
Buas
Kecil
Api 1
Pelayan lain (1)
Renewal
jRO ja
Jepun