Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
ガイデッドアタック 172 / NPC_GUIDEDATTACK
Jenis
Weapon
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Attack
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
IsNpc
Flag kerosakan
IgnoreFlee
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Jenis serangan: Single
| Lv. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elemen | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon |
| Pukulan | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Jarak | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 |
Raksasa (96)
ザクダム1979 / ZAKUDAMEXP asas: 39,438EXP kelas: 4,812Tahap: 141HP: 189,592Separuh ManusiaBesar Neutral 3
1979 / ZAKUDAM
EXP asas: 39,438
EXP kelas: 4,812
Tahap: 141
HP: 189,592
Separuh Manusia
Besar
Neutral 3
C1_STEM_WORM2641 / C1_STEM_WORMEXP asas: 5,010EXP kelas: 14,055Tahap: 84HP: 20,420TumbuhanSederhana Angin 1
2641 / C1_STEM_WORM
EXP asas: 5,010
EXP kelas: 14,055
Tahap: 84
HP: 20,420
Tumbuhan
Sederhana
Angin 1
ヴェナート1676 / VENATU_1EXP asas: 3,654EXP kelas: 621Tahap: 106HP: 12,629Tidak BerbentukSederhana Neutral 2
1676 / VENATU_1
EXP asas: 3,654
EXP kelas: 621
Tahap: 106
HP: 12,629
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 2
怨霊武士1492 / INCANTATION_SAMURAIEXP asas: 196,797EXP kelas: 91,136Tahap: 100HP: 1,818,652Separuh ManusiaBesar Gelap 3
1492 / INCANTATION_SAMURAI
EXP asas: 196,797
EXP kelas: 91,136
Tahap: 100
HP: 1,818,652
Separuh Manusia
Besar
Gelap 3
E_BAPHOMET22100 / E_BAPHOMET2EXP asas: 2,010EXP kelas: 2,010Tahap: 81HP: 668,000IblisBesar Gelap 1
2100 / E_BAPHOMET2
EXP asas: 2,010
EXP kelas: 2,010
Tahap: 81
HP: 668,000
Iblis
Besar
Gelap 1
バフォメット1039 / BAPHOMETEXP asas: 146,348EXP kelas: 111,898Tahap: 111HP: 666,666IblisBesar Gelap 3
1039 / BAPHOMET
EXP asas: 146,348
EXP kelas: 111,898
Tahap: 111
HP: 666,666
Iblis
Besar
Gelap 3
ダークイリュージョン1302 / DARK_ILLUSIONEXP asas: 74,840EXP kelas: 29,470Tahap: 92HP: 103,631IblisBesar Terkutuk 4
1302 / DARK_ILLUSION
EXP asas: 74,840
EXP kelas: 29,470
Tahap: 92
HP: 103,631
Iblis
Besar
Terkutuk 4
無限のタオグンカ3430 / MIN_TAO_GUNKAEXP asas: 60,000,000EXP kelas: 10,000,000Tahap: 220HP: 500,000,000IblisBesar Neutral 3
3430 / MIN_TAO_GUNKA
EXP asas: 60,000,000
EXP kelas: 10,000,000
Tahap: 220
HP: 500,000,000
Iblis
Besar
Neutral 3
深海のストラウフ20808 / ILL_STROUFEXP asas: 15,333,333EXP kelas: 7,700,000Tahap: 185HP: 40,066,605IkanBesar Air 2
20808 / ILL_STROUF
EXP asas: 15,333,333
EXP kelas: 7,700,000
Tahap: 185
HP: 40,066,605
Ikan
Besar
Air 2
暴虐のシーラカンス2190 / COELACANTH_H_AEXP asas: 1,125,000EXP kelas: 625,000Tahap: 160HP: 6,351,884IkanBesar Air 2
2190 / COELACANTH_H_A
EXP asas: 1,125,000
EXP kelas: 625,000
Tahap: 160
HP: 6,351,884
Ikan
Besar
Air 2
チェペット1444 / G_CHEPETEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 42HP: 4,243Separuh ManusiaSederhana Api 1
1444 / G_CHEPET
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 42
HP: 4,243
Separuh Manusia
Sederhana
Api 1
黄金蟲1086 / GOLDEN_BUGEXP asas: 22,170EXP kelas: 11,242Tahap: 64HP: 645,600SeranggaBesar Api 2
1086 / GOLDEN_BUG
EXP asas: 22,170
EXP kelas: 11,242
Tahap: 64
HP: 645,600
Serangga
Besar
Api 2
ウィンドヴェナート1677 / VENATU_2EXP asas: 3,591EXP kelas: 640Tahap: 109HP: 12,714Tidak BerbentukSederhana Angin 2
1677 / VENATU_2
EXP asas: 3,591
EXP kelas: 640
Tahap: 109
HP: 12,714
Tidak Berbentuk
Sederhana
Angin 2
ハイオーク1439 / G_HIGH_ORCEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 123HP: 97,550Separuh ManusiaBesar Api 2
1439 / G_HIGH_ORC
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 123
HP: 97,550
Separuh Manusia
Besar
Api 2
キャットナインテイル1307 / CAT_O_NINE_TAILEXP asas: 41,580EXP kelas: 4,574Tahap: 138HP: 116,096IblisSederhana Api 3
1307 / CAT_O_NINE_TAIL
EXP asas: 41,580
EXP kelas: 4,574
Tahap: 138
HP: 116,096
Iblis
Sederhana
Api 3
ドレイク1112 / DRAKEEXP asas: 42,718EXP kelas: 19,394Tahap: 70HP: 826,666Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1112 / DRAKE
EXP asas: 42,718
EXP kelas: 19,394
Tahap: 70
HP: 826,666
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
女帝スカラバ2165 / I_QUEEN_SCARABAEXP asas: 916,098EXP kelas: 416,320Tahap: 149HP: 8,441,600SeranggaBesar Tanah 4
2165 / I_QUEEN_SCARABA
EXP asas: 916,098
EXP kelas: 416,320
Tahap: 149
HP: 8,441,600
Serangga
Besar
Tanah 4
ステムワーム1215 / STEM_WORMEXP asas: 129,225EXP kelas: 59,970Tahap: 140HP: 226,301TumbuhanSederhana Angin 1
1215 / STEM_WORM
EXP asas: 129,225
EXP kelas: 59,970
Tahap: 140
HP: 226,301
Tumbuhan
Sederhana
Angin 1
アークダム1684 / G_ARCHDAMEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 114HP: 21,429Separuh ManusiaBesar Neutral 3
1684 / G_ARCHDAM
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 114
HP: 21,429
Separuh Manusia
Besar
Neutral 3
マヤー1147 / MAYAEXP asas: 170,952EXP kelas: 80,692Tahap: 109HP: 1,469,000SeranggaBesar Tanah 4
1147 / MAYA
EXP asas: 170,952
EXP kelas: 80,692
Tahap: 109
HP: 1,469,000
Serangga
Besar
Tanah 4
月夜花1150 / MOONLIGHTEXP asas: 24,854EXP kelas: 12,684Tahap: 69HP: 720,000IblisSederhana Api 3
1150 / MOONLIGHT
EXP asas: 24,854
EXP kelas: 12,684
Tahap: 69
HP: 720,000
Iblis
Sederhana
Api 3
フリオニ1159 / PHREEONIEXP asas: 93,162EXP kelas: 42,380Tahap: 79HP: 888,000BuasBesar Neutral 3
1159 / PHREEONI
EXP asas: 93,162
EXP kelas: 42,380
Tahap: 79
HP: 888,000
Buas
Besar
Neutral 3
ブレードライダー3738 / COWRAIDERS3EXP asas: 158,640EXP kelas: 46,200Tahap: 140HP: 224,800Separuh ManusiaSederhana Angin 3
3738 / COWRAIDERS3
EXP asas: 158,640
EXP kelas: 46,200
Tahap: 140
HP: 224,800
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 3
Wiki (2)
Pelayan lain (1)
Renewal
jRO ja
Jepun

