Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
コンボアタック 171 / NPC_COMBOATTACK
Jenis
Weapon
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Attack
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
IsNpc
Flag kerosakan
-
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Jenis serangan: Multi_Hit
| Lv. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kerosakan | 125% | 150% | 175% | 200% | 225% | 250% | 275% | 300% | 325% | 350% |
| Elemen | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon | Weapon |
| Pukulan | -2 | -3 | -4 | -5 | -6 | -7 | -8 | -9 | -10 | -11 |
| Jarak | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | -7 |
Keyakinan kalkulator: Lalai laman
Raksasa (156)
センチピード幼虫1999 / CENTIPEDE_LARVAEXP asas: 7,540EXP kelas: 3,335Tahap: 104HP: 9,762SeranggaKecil Racun 1
1999 / CENTIPEDE_LARVA
EXP asas: 7,540
EXP kelas: 3,335
Tahap: 104
HP: 9,762
Serangga
Kecil
Racun 1
チェン=リウ2224 / CHENEXP asas: 305,748EXP kelas: 209,430Tahap: 153HP: 342,544IblisSederhana Air 4
2224 / CHEN
EXP asas: 305,748
EXP kelas: 209,430
Tahap: 153
HP: 342,544
Iblis
Sederhana
Air 4
テンドリルリオン1991 / TENDRILRIONEXP asas: 230,184EXP kelas: 141,024Tahap: 143HP: 257,330BuasSederhana Tanah 2
1991 / TENDRILRION
EXP asas: 230,184
EXP kelas: 141,024
Tahap: 143
HP: 257,330
Buas
Sederhana
Tanah 2
ボーカル1088 / VOCALEXP asas: 6,480EXP kelas: 3,390Tahap: 42HP: 4,585SeranggaSederhana Tanah 1
1088 / VOCAL
EXP asas: 6,480
EXP kelas: 3,390
Tahap: 42
HP: 4,585
Serangga
Sederhana
Tanah 1
ソルジャースケルトン1028 / SOLDIER_SKELETONEXP asas: 2,693EXP kelas: 1,081Tahap: 29HP: 3,920Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1028 / SOLDIER_SKELETON
EXP asas: 2,693
EXP kelas: 1,081
Tahap: 29
HP: 3,920
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
ハンターフライ1035 / HUNTER_FLYEXP asas: 1,332EXP kelas: 604Tahap: 43HP: 4,493SeranggaKecil Angin 2
1035 / HUNTER_FLY
EXP asas: 1,332
EXP kelas: 604
Tahap: 43
HP: 4,493
Serangga
Kecil
Angin 2
深海のデビアス20803 / ILL_DEVIACEEXP asas: 21,000,000EXP kelas: 3,400,000Tahap: 185HP: 19,937,073IkanSederhana Air 2
20803 / ILL_DEVIACE
EXP asas: 21,000,000
EXP kelas: 3,400,000
Tahap: 185
HP: 19,937,073
Ikan
Sederhana
Air 2
ディスガイズ1506 / DISGUISEEXP asas: 30,942EXP kelas: 10,312Tahap: 110HP: 61,806IblisSederhana Tanah 4
1506 / DISGUISE
EXP asas: 30,942
EXP kelas: 10,312
Tahap: 110
HP: 61,806
Iblis
Sederhana
Tanah 4
コーカサススカラバ2162 / I_HORN_SCARABA2EXP asas: 99,233EXP kelas: 61,888Tahap: 120HP: 241,394SeranggaKecil Tanah 2
2162 / I_HORN_SCARABA2
EXP asas: 99,233
EXP kelas: 61,888
Tahap: 120
HP: 241,394
Serangga
Kecil
Tanah 2
マミー1041 / MUMMYEXP asas: 3,716EXP kelas: 2,473Tahap: 52HP: 6,211Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
1041 / MUMMY
EXP asas: 3,716
EXP kelas: 2,473
Tahap: 52
HP: 6,211
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
ペノメナ1441 / G_PENOMENAEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 100HP: 21,618IkanSederhana Racun 1
1441 / G_PENOMENA
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 100
HP: 21,618
Ikan
Sederhana
Racun 1
不吉なアサルトタートル3799 / ILL_ASSULTEREXP asas: 925,518EXP kelas: 140,690Tahap: 170HP: 1,235,056Separuh ManusiaKecil Angin 4
3799 / ILL_ASSULTER
EXP asas: 925,518
EXP kelas: 140,690
Tahap: 170
HP: 1,235,056
Separuh Manusia
Kecil
Angin 4
故障した倉庫管理者β20637 / EP17_2_BETA_ITEMKEEPEREXP asas: 43,541,240EXP kelas: 32,655,930Tahap: 210HP: 9,829,989Tidak BerbentukSederhana Neutral 2
20637 / EP17_2_BETA_ITEMKEEPER
EXP asas: 43,541,240
EXP kelas: 32,655,930
Tahap: 210
HP: 9,829,989
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 2
一反木綿1375 / THE_PAPEREXP asas: 4,406EXP kelas: 1,773Tahap: 56HP: 15,906Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1375 / THE_PAPER
EXP asas: 4,406
EXP kelas: 1,773
Tahap: 56
HP: 15,906
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
働きブワヤ2330 / BUWAYA_SLAVEEXP asas: 105,680EXP kelas: 56,320Tahap: 135HP: 390,145NagaKecil Tanah 1
2330 / BUWAYA_SLAVE
EXP asas: 105,680
EXP kelas: 56,320
Tahap: 135
HP: 390,145
Naga
Kecil
Tanah 1
さすらい狼1092 / VAGABOND_WOLFEXP asas: 7,110EXP kelas: 3,780Tahap: 42HP: 4,980BuasSederhana Tanah 1
1092 / VAGABOND_WOLF
EXP asas: 7,110
EXP kelas: 3,780
Tahap: 42
HP: 4,980
Buas
Sederhana
Tanah 1
フリルドラ1119 / FRILLDORAEXP asas: 281EXP kelas: 96Tahap: 30HP: 3,734BuasSederhana Api 1
1119 / FRILLDORA
EXP asas: 281
EXP kelas: 96
Tahap: 30
HP: 3,734
Buas
Sederhana
Api 1
ウィレス1627 / ANOPHELESEXP asas: 3,279EXP kelas: 2,087Tahap: 92HP: 5,963SeranggaKecil Angin 3
1627 / ANOPHELES
EXP asas: 3,279
EXP kelas: 2,087
Tahap: 92
HP: 5,963
Serangga
Kecil
Angin 3
C3_ASSULTER2889 / C3_ASSULTEREXP asas: 6,935EXP kelas: 19,740Tahap: 100HP: 43,860Separuh ManusiaSederhana Angin 2
2889 / C3_ASSULTER
EXP asas: 6,935
EXP kelas: 19,740
Tahap: 100
HP: 43,860
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
おもちゃ工場警備兵2990 / XM_CRUISEREXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 140HP: 188,999IblisSederhana Terkutuk 3
2990 / XM_CRUISER
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 140
HP: 188,999
Iblis
Sederhana
Terkutuk 3
アイスディミック1671 / DIMIK_2EXP asas: 121,683EXP kelas: 85,716Tahap: 132HP: 124,285Tidak BerbentukSederhana Air 2
1671 / DIMIK_2
EXP asas: 121,683
EXP kelas: 85,716
Tahap: 132
HP: 124,285
Tidak Berbentuk
Sederhana
Air 2
ホロン1129 / HORONGEXP asas: 1,475EXP kelas: 470Tahap: 74HP: 9,661Tidak BerbentukKecil Api 4
1129 / HORONG
EXP asas: 1,475
EXP kelas: 470
Tahap: 74
HP: 9,661
Tidak Berbentuk
Kecil
Api 4
ビートル1494 / KIND_OF_BEETLEEXP asas: 206EXP kelas: 91Tahap: 34HP: 1,606SeranggaKecil Tanah 1
1494 / KIND_OF_BEETLE
EXP asas: 206
EXP kelas: 91
Tahap: 34
HP: 1,606
Serangga
Kecil
Tanah 1
Pelayan lain (1)
Renewal
jRO ja
Jepun