Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Raksasa (jRO)
Raksasa (jRO)
強靭な深淵の騎士団長22489 / CP_CH1_ABYSS_KNIGHTEXP asas: 743,953,038EXP kelas: 469,865,076Tahap: 335HP: 99,596,474Separuh ManusiaBesar Neutral 1
22489 / CP_CH1_ABYSS_KNIGHT
EXP asas: 743,953,038
EXP kelas: 469,865,076
Tahap: 335
HP: 99,596,474
Separuh Manusia
Besar
Neutral 1
強靭なハイインキュバス22487 / CP_CH1_INCCUBUSEXP asas: 743,483,322EXP kelas: 469,568,413Tahap: 335HP: 149,809,215IblisSederhana Neutral 1
22487 / CP_CH1_INCCUBUS
EXP asas: 743,483,322
EXP kelas: 469,568,413
Tahap: 335
HP: 149,809,215
Iblis
Sederhana
Neutral 1
強靭なハイサキュバス22485 / CP_CH1_SUCCUBUSEXP asas: 743,371,867EXP kelas: 469,498,021Tahap: 335HP: 150,122,218IblisSederhana Neutral 1
22485 / CP_CH1_SUCCUBUS
EXP asas: 743,371,867
EXP kelas: 469,498,021
Tahap: 335
HP: 150,122,218
Iblis
Sederhana
Neutral 1
強靭なシャイディエスト22483 / CP_CH1_SHADIESTEXP asas: 902,964,661EXP kelas: 570,293,470Tahap: 335HP: 100,043,847Tidak BerbentukKecil Neutral 1
22483 / CP_CH1_SHADIEST
EXP asas: 902,964,661
EXP kelas: 570,293,470
Tahap: 335
HP: 100,043,847
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 1
強靭なBスラッシャー22481 / CP_CH1_BLOODY_SLASHEREXP asas: 902,188,047EXP kelas: 569,802,977Tahap: 335HP: 99,816,574Separuh ManusiaKecil Neutral 1
22481 / CP_CH1_BLOODY_SLASHER
EXP asas: 902,188,047
EXP kelas: 569,802,977
Tahap: 335
HP: 99,816,574
Separuh Manusia
Kecil
Neutral 1
強靭なルナリナ22479 / CP_CH1_LUNARINAEXP asas: 902,531,811EXP kelas: 570,020,091Tahap: 335HP: 149,830,211IblisBesar Neutral 1
22479 / CP_CH1_LUNARINA
EXP asas: 902,531,811
EXP kelas: 570,020,091
Tahap: 335
HP: 149,830,211
Iblis
Besar
Neutral 1
強靭なトキシン22477 / CP_CH1_TOXITEXP asas: 902,798,436EXP kelas: 570,188,485Tahap: 335HP: 149,710,178IblisSederhana Neutral 1
22477 / CP_CH1_TOXIT
EXP asas: 902,798,436
EXP kelas: 570,188,485
Tahap: 335
HP: 149,710,178
Iblis
Sederhana
Neutral 1
リーフリン22444 / CH1_LEAFEINGEXP asas: 34,843,255EXP kelas: 26,132,441Tahap: 210HP: 11,188,940TumbuhanSederhana Neutral 1
22444 / CH1_LEAFEING
EXP asas: 34,843,255
EXP kelas: 26,132,441
Tahap: 210
HP: 11,188,940
Tumbuhan
Sederhana
Neutral 1
イグリン22443 / CH1_YGGRINGEXP asas: 34,670,301EXP kelas: 26,002,725Tahap: 210HP: 18,367,350TumbuhanSederhana Air 1
22443 / CH1_YGGRING
EXP asas: 34,670,301
EXP kelas: 26,002,725
Tahap: 210
HP: 18,367,350
Tumbuhan
Sederhana
Air 1
グラトニー22495 / CH1_GLUTTOEXP asas: 480,047,652EXP kelas: 411,459,621Tahap: 265HP: 179,556,835BuasSederhana Gelap 1
22495 / CH1_GLUTTO
EXP asas: 480,047,652
EXP kelas: 411,459,621
Tahap: 265
HP: 179,556,835
Buas
Sederhana
Gelap 1
アネモネ22470 / CH1_ANEMONEEXP asas: 262,113,436EXP kelas: 224,663,311Tahap: 250HP: 64,538,235TumbuhanSederhana Gelap 1
22470 / CH1_ANEMONE
EXP asas: 262,113,436
EXP kelas: 224,663,311
Tahap: 250
HP: 64,538,235
Tumbuhan
Sederhana
Gelap 1
ミオソティス22469 / CH1_MYOSOTISEXP asas: 262,838,530EXP kelas: 225,284,805Tahap: 245HP: 65,247,227TumbuhanSederhana Gelap 1
22469 / CH1_MYOSOTIS
EXP asas: 262,838,530
EXP kelas: 225,284,805
Tahap: 245
HP: 65,247,227
Tumbuhan
Sederhana
Gelap 1
ロベリア22468 / CH1_LOBELIAEXP asas: 262,737,250EXP kelas: 225,197,996Tahap: 244HP: 65,295,431TumbuhanSederhana Gelap 1
22468 / CH1_LOBELIA
EXP asas: 262,737,250
EXP kelas: 225,197,996
Tahap: 244
HP: 65,295,431
Tumbuhan
Sederhana
Gelap 1
スカビオサ22467 / CH1_SCABIOSAEXP asas: 36,928,619EXP kelas: 27,696,464Tahap: 210HP: 11,938,980TumbuhanSederhana Gelap 1
22467 / CH1_SCABIOSA
EXP asas: 36,928,619
EXP kelas: 27,696,464
Tahap: 210
HP: 11,938,980
Tumbuhan
Sederhana
Gelap 1
カレンデュラ22466 / CH1_CALENDULAEXP asas: 37,247,757EXP kelas: 27,935,817Tahap: 210HP: 12,505,900TumbuhanSederhana Gelap 1
22466 / CH1_CALENDULA
EXP asas: 37,247,757
EXP kelas: 27,935,817
Tahap: 210
HP: 12,505,900
Tumbuhan
Sederhana
Gelap 1
チューリップ22465 / CH1_TULIPEXP asas: 37,010,047EXP kelas: 27,757,535Tahap: 210HP: 12,479,950TumbuhanSederhana Gelap 1
22465 / CH1_TULIP
EXP asas: 37,010,047
EXP kelas: 27,757,535
Tahap: 210
HP: 12,479,950
Tumbuhan
Sederhana
Gelap 1
影の看守22464 / CH1_SHADOW_JAILEREXP asas: 36,787,159EXP kelas: 27,590,369Tahap: 210HP: 12,075,670Tidak BerbentukSederhana Hantu 1
22464 / CH1_SHADOW_JAILER
EXP asas: 36,787,159
EXP kelas: 27,590,369
Tahap: 210
HP: 12,075,670
Tidak Berbentuk
Sederhana
Hantu 1
ニャイズ22463 / CH1_NYAISEEXP asas: 37,039,336EXP kelas: 27,779,502Tahap: 210HP: 11,785,280Tidak BerbentukKecil Hantu 1
22463 / CH1_NYAISE
EXP asas: 37,039,336
EXP kelas: 27,779,502
Tahap: 210
HP: 11,785,280
Tidak Berbentuk
Kecil
Hantu 1
ブルガサリ22494 / CH1_BULGASARIEXP asas: 66,390,653EXP kelas: 49,792,781Tahap: 230HP: 28,525,695Tidak BerbentukSederhana Api 1
22494 / CH1_BULGASARI
EXP asas: 66,390,653
EXP kelas: 49,792,781
Tahap: 230
HP: 28,525,695
Tidak Berbentuk
Sederhana
Api 1
火花22450 / CH1_FIRE_FLOWEREXP asas: 34,376,921EXP kelas: 25,782,690Tahap: 210HP: 18,538,320TumbuhanSederhana Api 1
22450 / CH1_FIRE_FLOWER
EXP asas: 34,376,921
EXP kelas: 25,782,690
Tahap: 210
HP: 18,538,320
Tumbuhan
Sederhana
Api 1
4,848