Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Hazy Forest 1@mist


Hazy Forest
Tajuk utama
Hazy Forest
Subtajuk
-
Nama
Hazy Forest
Saiz
400,400
Jenis
-
Raksasa (5)
Parus2134 / PARUSEXP asas: 7,310EXP kelas: 6,990Tahap: 142HP: 86,990BuasKecil Tanah 3
2134 / PARUS
EXP asas: 7,310
EXP kelas: 6,990
Tahap: 142
HP: 86,990
Buas
Kecil
Tanah 3
43
Tidak diketahui
Angra Mantis2133 / ANGRA_MANTISEXP asas: 5,063EXP kelas: 4,633Tahap: 144HP: 91,720SeranggaSederhana Tanah 2
2133 / ANGRA_MANTIS
EXP asas: 5,063
EXP kelas: 4,633
Tahap: 144
HP: 91,720
Serangga
Sederhana
Tanah 2
39
Tidak diketahui
Pom Spider2132 / POM_SPIDEREXP asas: 8,010EXP kelas: 8,037Tahap: 145HP: 122,110SeranggaSederhana Tanah 3
2132 / POM_SPIDER
EXP asas: 8,010
EXP kelas: 8,037
Tahap: 145
HP: 122,110
Serangga
Sederhana
Tanah 3
37
Tidak diketahui
Little Fatum2136 / LITTLE_FATUMEXP asas: 7,500EXP kelas: 6,500Tahap: 142HP: 85,100Separuh ManusiaKecil Angin 2
2136 / LITTLE_FATUM
EXP asas: 7,500
EXP kelas: 6,500
Tahap: 142
HP: 85,100
Separuh Manusia
Kecil
Angin 2
23
Tidak diketahui
Miming2137 / MIMINGEXP asas: 4,615EXP kelas: 4,158Tahap: 140HP: 81,200Tidak BerbentukKecil Neutral 1
2137 / MIMING
EXP asas: 4,615
EXP kelas: 4,158
Tahap: 140
HP: 81,200
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 1
19
Tidak diketahui
Instans (1)
Mistwood Maze
Langit (1)
Nilai
BG_Color
[41,0,134]Star_Effect
trueWiki (1)
Pelayan lain (22)
Renewal
bRO pt

Brazil
Labirinto da Neblina1@mist
cRO zh-s
China
迷雾森林1@mist
eupRO en

Eropah Prime
안개 숲의 미궁1@mist
idRO id

Indonesia
Hazy Forest1@mist
iRO en
Antarabangsa
Hazy Forest1@mist
jRO ja
Jepun
霧の森1@mist
kRO ko
Korea
안개 숲의 미궁1@mist
laRO en
Amerika Latin
Hazy Forest1@mist
laRO es
Amerika Latin
Bosque brumoso1@mist
laRO pt
Amerika Latin
Labirinto da Neblina1@mist
mysgRO en

Malaysia/Singapura
The Hazy Maze Forest1@mist
pRO tl

Filipina
The Hazy Maze Forest1@mist
ROggh ms

GGH Asia
The Hazy Maze Forest1@mist
rupRO ru

Rusia Prime
Туманный лабиринт1@mist
thRO th
Thailand
Hazy Maze Forest1@mist
twRO zh-t
Taiwan
霧林迷宮1@mist
vnRO vi

Vietnam
The Hazy Maze Forest1@mist
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
The Hazy Maze Forest1@mist
ROCth th
Thailand Classic
Hazy Maze Forest1@mist
Zero
ROZkr ko
Korea Zero
안개 숲의 미궁1@mist
Landverse
ROL ko
Landverse
The Hazy Maze Forest1@mist
ROLth th
Landverse Thailand
