Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
吸血鬼接触 679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
Jenis
Weapon
Lv. berasingan
Tidak
Jenis sasaran
Self
Boleh dibatalkan
Tidak
Flag
IsNpc, ShowScale
Flag kerosakan
Splash
Memerlukan status
None
SP diperlukan
-
Julat
-
Data mengikut tahap
Jenis serangan: Single
| Lv. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kerosakan | 200% | 300% | 400% | 500% | 600% | 200% | 300% | 400% | 500% | 600% |
| Pukulan | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Kawasan | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
Keyakinan kalkulator: Lalai laman
Raksasa (14)
女妖 1867 / BANSHEEEXP asas: 3,739EXP kelas: 3,598Tahap: 130HP: 40,950IblisSederhana Gelap 2
1867 / BANSHEE
EXP asas: 3,739
EXP kelas: 3,598
Tahap: 130
HP: 40,950
Iblis
Sederhana
Gelap 2
贝雷杰 1873 / BEELZEBUBEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 147HP: 6,805,000IblisKecil Hantu 4
1873 / BEELZEBUB
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 147
HP: 6,805,000
Iblis
Kecil
Hantu 4
爱尔兰女妖首领 1974 / BANSHEE_MASTEREXP asas: 2,606EXP kelas: 2,498Tahap: 118HP: 25,168IblisSederhana Gelap 2
1974 / BANSHEE_MASTER
EXP asas: 2,606
EXP kelas: 2,498
Tahap: 118
HP: 25,168
Iblis
Sederhana
Gelap 2
精英爱尔兰女妖首领 2886 / C5_BANSHEE_MASTEREXP asas: 13,030EXP kelas: 37,470Tahap: 118HP: 125,840IblisSederhana Gelap 2
2886 / C5_BANSHEE_MASTER
EXP asas: 13,030
EXP kelas: 37,470
Tahap: 118
HP: 125,840
Iblis
Sederhana
Gelap 2
精英女妖 2887 / C1_BANSHEEEXP asas: 18,695EXP kelas: 53,970Tahap: 130HP: 204,750IblisSederhana Gelap 2
2887 / C1_BANSHEE
EXP asas: 18,695
EXP kelas: 53,970
Tahap: 130
HP: 204,750
Iblis
Sederhana
Gelap 2
P_AMDARAIS3448 / P_AMDARAISEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 99HP: 10,000,000Tidak MatiBesar Terkutuk 1
3448 / P_AMDARAIS
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 99
HP: 10,000,000
Tidak Mati
Besar
Terkutuk 1
堕落的大神官希巴姆1871 / FALLINGBISHOPEXP asas: 2,700,000EXP kelas: 1,890,000Tahap: 138HP: 5,655,000IblisSederhana Gelap 2
1871 / FALLINGBISHOP
EXP asas: 2,700,000
EXP kelas: 1,890,000
Tahap: 138
HP: 5,655,000
Iblis
Sederhana
Gelap 2
负伤梦罗克 1917 / MOROCC_EXP asas: 4,050,000EXP kelas: 3,042,000Tahap: 151HP: 5,000,000IblisBesar Gelap 4
1917 / MOROCC_
EXP asas: 4,050,000
EXP kelas: 3,042,000
Tahap: 151
HP: 5,000,000
Iblis
Besar
Gelap 4
BEELZEBUB_1874 / BEELZEBUB_EXP asas: 4,582,500EXP kelas: 3,525,000Tahap: 147HP: 4,805,000IblisBesar Hantu 4
1874 / BEELZEBUB_
EXP asas: 4,582,500
EXP kelas: 3,525,000
Tahap: 147
HP: 4,805,000
Iblis
Besar
Hantu 4
EP16_2_MM_CUTIE3621 / EP16_2_MM_CUTIEEXP asas: 1,200,000EXP kelas: 600,000Tahap: 120HP: 3,500,000BuasBesar Gelap 3
3621 / EP16_2_MM_CUTIE
EXP asas: 1,200,000
EXP kelas: 600,000
Tahap: 120
HP: 3,500,000
Buas
Besar
Gelap 3
MD_C_AMDARAIS20573 / MD_C_AMDARAISEXP asas: 5,281,387EXP kelas: 3,696,971Tahap: 192HP: 2,000,000,000IblisBesar Gelap 3
20573 / MD_C_AMDARAIS
EXP asas: 5,281,387
EXP kelas: 3,696,971
Tahap: 192
HP: 2,000,000,000
Iblis
Besar
Gelap 3
MD_GH_ROOT_G20393 / MD_GH_ROOT_GEXP asas: 50EXP kelas: 50Tahap: 110HP: 3,500,000IblisBesar Tanah 3
20393 / MD_GH_ROOT_G
EXP asas: 50
EXP kelas: 50
Tahap: 110
HP: 3,500,000
Iblis
Besar
Tanah 3
MD_GH_KING_SCHMIDT_N20386 / MD_GH_KING_SCHMIDT_NEXP asas: 1,100,000EXP kelas: 820,000Tahap: 110HP: 9,200,000Separuh ManusiaSederhana Neutral 4
20386 / MD_GH_KING_SCHMIDT_N
EXP asas: 1,100,000
EXP kelas: 820,000
Tahap: 110
HP: 9,200,000
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 4
R48-85-贝斯帝亚20381 / EP17_1_R4885_BESTIAEXP asas: 9,770,000EXP kelas: 6,513,333Tahap: 174HP: 4,885,000BuasBesar Neutral 4
20381 / EP17_1_R4885_BESTIA
EXP asas: 9,770,000
EXP kelas: 6,513,333
Tahap: 174
HP: 4,885,000
Buas
Besar
Neutral 4
Wiki (2)
Pelayan lain (34)
Renewal
bRO pt

Brazil
Beijo do Vampiro679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
cRO zh-s
China
吸血鬼接触679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
eupRO en

Eropah Prime
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
idRO id

Indonesia
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
iRO en
Antarabangsa
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
jRO ja
Jepun
ヴァンパイアギフト679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
kRO ko
Korea
뱀파이어릭 터치679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
laRO en
Amerika Latin
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
laRO es
Amerika Latin
Regalo de Vampiro679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
laRO pt
Amerika Latin
Beijo do Vampiro679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
pRO tl

Filipina
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROggh ms

GGH Asia
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
rupRO ru

Rusia Prime
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
thRO th
Thailand
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
twRO zh-t
Taiwan
吸血鬼接觸679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
vnRO vi

Vietnam
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROCth th
Thailand Classic
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
吸血鬼接触679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZg de
Zero Global
Vampirberührung679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZg en
Zero Global
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZg fr
Zero Global
Toucher vampirique679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZg id
Zero Global
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZg th
Zero Global
Vampire's Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZg tr
Zero Global
Vampir Dokunuşu679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZkr ko
Korea Zero
뱀파이어릭 터치679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
吸血鬼接觸 679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
Landverse
ROL ko
Landverse
Vampire Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROLa en
Landverse Amerika Latin
Vampire Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROLa es
Landverse Amerika Latin
Vampire Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROLa pt
Landverse Amerika Latin
Vampire Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROLg en
Landverse Genesis
Vampire Gift679 / NPC_VAMPIRE_GIFT
ROLth th
Landverse Thailand

