Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
艾尔帕兰 钟塔 地上 2层 c_tower2


艾尔帕兰
钟塔 2层
Tajuk utama
钟塔 2层
Subtajuk
艾尔帕兰
Nama
艾尔帕兰 钟塔 地上 2层
Saiz
300,300
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (7)
飞行魔书 1195 / RIDEWORDEXP asas: 810EXP kelas: 1,212Tahap: 74HP: 3,222Tidak BerbentukKecil Neutral 3
1195 / RIDEWORD
EXP asas: 810
EXP kelas: 1,212
Tahap: 74
HP: 3,222
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
12
5s
邪灵魔导士 1377 / ELDEREXP asas: 1,377EXP kelas: 2,898Tahap: 92HP: 7,341Separuh ManusiaBesar Neutral 4
1377 / ELDER
EXP asas: 1,377
EXP kelas: 2,898
Tahap: 92
HP: 7,341
Separuh Manusia
Besar
Neutral 4
2
5min
钟塔守护者 1270 / C_TOWER_MANAGEREXP asas: 1,103EXP kelas: 1,038Tahap: 90HP: 6,425Tidak BerbentukBesar Neutral 4
1270 / C_TOWER_MANAGER
EXP asas: 1,103
EXP kelas: 1,038
Tahap: 90
HP: 6,425
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 4
1
30s
精英古钟魔 2871 / C4_CLOCKEXP asas: 5,005EXP kelas: 13,335Tahap: 81HP: 22,525ro.race.fantasmaSederhana Tanah 2
2871 / C4_CLOCK
EXP asas: 5,005
EXP kelas: 13,335
Tahap: 81
HP: 22,525
ro.race.fantasma
Sederhana
Tanah 2
1
3min
Teleport (25)
Warp yang menuju ke sini
Wiki (5)
Pelayan lain (33)
Renewal
bRO pt

Brazil
Torre do Relógio (2)c_tower2
cRO zh-s
China
艾尔帕兰 钟塔 地上 2层c_tower2
eupRO en

Eropah Prime
알데바란 시계탑 지상 2층c_tower2
idRO id

Indonesia
Al De Baran Clock Tower Lantai 2c_tower2
iRO en
Antarabangsa
Al De Baran Clock Tower Floor 2c_tower2
jRO ja
Jepun
アルデバラン時計塔地上 2Fc_tower2
kRO ko
Korea
알데바란 시계탑 지상 2층c_tower2
laRO en
Amerika Latin
Al De Baran Clock Tower Floor 2c_tower2
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Torre do Relógio (2)c_tower2
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Clock Tower 2fc_tower2
pRO tl

Filipina
Clock Tower 2fc_tower2
ROggh ms

GGH Asia
Al De Baran Clock Tower 2Fc_tower2
rupRO ru

Rusia Prime
thRO th
Thailand
Al De Baran Clock Tower 2Fc_tower2
twRO zh-t
Taiwan
艾爾帕蘭鐘塔地上2樓c_tower2
vnRO vi

Vietnam
Clock Tower 2fc_tower2
Classic
inRO en

India
Clock Tower 2Fc_tower2
ROCid id
Indonesia Classic
Clock Tower 2Fc_tower2
ROCth th
Thailand Classic
Al De Baran Clock Tower 2Fc_tower2
ROh es

Hispanik
Clock Tower 2fc_tower2
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
钟塔 2楼c_tower2
ROZg de
Zero Global
Uhrturm E2c_tower2
ROZg en
Zero Global
Clock Tower 2Fc_tower2
ROZg fr
Zero Global
Tour de l'horloge – 2Ec_tower2
ROZg id
Zero Global
Clock Tower 2Fc_tower2
ROZg th
Zero Global
Clock Tower 2Fc_tower2
ROZg tr
Zero Global
Saat Kulesi 2Kc_tower2
ROZkr ko
Korea Zero
시계탑 지상 2층c_tower2
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
鐘塔2樓c_tower2
Landverse
ROL ko
Landverse
Clock Tower F2c_tower2
ROLg en
Landverse Genesis
Clock Tower F2c_tower2
ROLth th
Landverse Thailand
















